طراحی سایت ارزان

قبل از همه چیز اجازه دهید این جمله معروف از یک ضرب المثل انگلیسی را نقل کنیم "آنقدر ثروتمند نیستم که کالای ارزان خریداری کنم" در بحث طراحی سایت هم همین مسئله وجود دارد.

به خاطر داشته باشید هچ ارزانی بی علت نیست.

به صورت کلی طبق تحقیقات و مطالعه مقالات مختلف و البته تجربه کاری چندین ساله باید بگوییم چیزی به اسم طراحی سایت ارزان برای یک وب سایت خوب و حرفه ای وجود ندارد.

اگر شرکتی تحت عنوان طراحی سایت ارزان،هزینه طراحی سایت شما را چیزی کمتر از 1.5 میلیون تومان اعلام کرد مطمئن باشید این شرکت طراحی سایت، شرکت افتضاحی! است و سایت طراحی شده شما نیز به همان میزان افتضاح خواهد بود!

همه ما آرزو داریم کاش میتوانستیم مثلا با هزینه کردن 500 هزار تومان ،چندین میلیون درآمد  کسب کنیم.اگر این کار از طریق طراحی سایت ارزان آسان و قابل انجام است پس چرا همه چنین کاری انجام نمی دهند ؟!

طراحی سایت های ارزان و قالب آماده مانند جوملا و وردپرس نیز دردسرهای خودشان را دارند مقاله هزینه های پنهان طراحی سایت Joomla و WordPress را مطالعه کنید تا متوجه شوید طراحی این وب سایت ها در طول زمان چه مشکلات و هزینه هایی برایتان بوجود خواهند آورد.هدف نهایی و اصلی طراحی سایت افزایش درآمد و بهبود کسب و کار است.اگر سایت شما نتواند بر درامد شما بیافزاید و آن را چندبرابر کند پس طراحی آن کاملا بی فایده است!مطمئنن باشید اگر همه کسب و کارها با طراحی یک سایت ارزان تحولی چشمگیر می کردند قطعا همه صاحبان مشاغل این کار را انجام می دادند.واقعیت این است که طراحی یک سایت که در کنار امنیت و به روز بودن از نظر طراحی و مباحث علمی و تکنیکی مانند نحوه چینش منو،استفاده درست از عکسها و دکمه ها و .. حرفه ای باشد و بتواند باعث ترغیب هرچه بیشتر مشتری شود نیاز به بکارگیری افراد بسیار با تجربه و دانش بالای فنی دارد و استفاده از برنامه نویس و طراحان سایت حرفه ای اصلا ارزان نیست.


مشتریان بسیاری در این سالها با ما تماس گرفته اند و از وب سایت قبلی خود که از شرکت های تحت عنوان طراحی سایت ارزان خریداری شده بود اظهار نارضایتی نموده درخواست طراحی سایتی جدید و حرفه ای از ما داشته اند.این یعنی اتلاف وقت و هزینه!

سایت های ارزان و یا قالب آماده معمولا توسط افراد غیر متخصص و غیر آشنا به تکنیک های روز دنیا طراحی و ساخته می شوند که این افراد اطلاع دقیق و درستی در مورد بهینه سازی سایت و اقدام های لازم برای افزایش نرخ تبدیل (تبدیل بازدید کننده به مشتری) که از نظر ما هدف اصلی از طراحی سایت است ندارند.

مشتریانی که در واقع گول همین جمله " طراحی سایت ارزان " را خورده اند علاوه بر هزینه ای که برای طراحی سایت پرداخته اند زمان زیادی را نیز از دست داده اند.بنابراین اگر برای وقت و سرمایه خود ارزش قائلید از ابتدا تحت تاثیر این جملات قرار نگیرید.

وب سایت شما، غالباٌ اولین تصویری است که یک مشتری از کسب و کار شما می بیند.اگر در این برخورد اول بتوانید حس خوبی در بیننده ایجاد کنید مطمئنا به هدف خود نزدیک شده اید اما باید توجه داشته باشید که بسیاری از سایت ها نه تنها حس خوبی به بیننده القا نمی کنند بلکه با ارائه یک سایت بی کفیت این حس در بازدیدکننده ایجاد می شود که خدمات یا محصول شما نیز به همان اندازه بی کیفیت و نامرغوب است.

توصیه ما این است اگر توان پرداخت هزینه برای طراحی یک وب سایت ایده آل و حرفه ای را ندارید بجای صرف وقت و هزینه برای طراحی سایت ارزان از این کار منصرف شوید چرا که معمولا این سایت ها به کسب و کار شما صدمه زده و برای جبران آن نیاز به وقت و هزینه بیشتری خواهید داشت وحتما بعدها از طراحی چنین سایتی پشیمان خواهید شد.پس بهتر آن است یا با پرداخت هزینه بیشتر از حرفه ای بودن وب سایت خود مطمئن شوید یا تا زمانی که توانایی مالی لازم را بدست آورید صبر کنید و با طراحی یک سایت ارزان و بی کیفیت به کسب و کار خود صدمه نزنید.


انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت
انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت
تاریخچه طراحی سایت
تاریخچه طراحی سایت
طراحی سایت با استفاده از هوش مصنوعی
طراحی سایت با استفاده از هوش مصنوعی
نماد اعتماد الکترونيکی چیست ؟
نماد اعتماد الکترونيکی چیست ؟
نظرات کاربران
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha