تبلیغات بنری آنلاین

طبق آخرین آمار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در اواخر سال 95 تعداد کاربران اینترنت در ایران به بیش از 37 میلیون نفر رسیده است. 28 میلیون نفر از این کاربران از اینترنت پرسرعت استفاده میکنند که حدود ۱۹ میلیون از این اتصالها از طریق تلفن همراه صورت می گیرد. همین آمار و اطلاعات کافی است تا به ظرفیت بالای فضای وب جهت بازاریابی ، معرفی کسب و کار و افزایش فروش پی بُرد.

امروزه یکی از روش های بسیار پرکاربرد و موثر آنلاین مارکتینگ در دنیا کمپین های تبلیغات بنری در وب سایت های پر بازدید و پر مخاطب است.تبلیغات بنری علاوه افزایش ترافیک و بازدید وب سایت شما تاثیر بسیار زیادی در مشهور شدن نام تجاری و برندینگ دارد.انتخاب وب سایت های مرتبط برای قرار دهی بنرهای تبلیغاتی ، آگاهی از تعداد و سلیقه مخاطبان وب سایت های پر بازدید ، بررسی قیمت ها و سنجش بازار رقابت، تعدادی از عوامل تاثیرگذار در انتخاب مناسبترین سایت برای تبلیغات بنری تجارت و کسب و کار شماست.

شرکت آوینا پرداز با بررسی و تحلیل دقیق اکثر وب سایت های خوشنام و مناسب برای تبلیغات بنری ، بهترین بازایابی و درج آگهی با صرف کمترین هزینه و بیشترین تاثیر گذاری را برای شما انجام خواهد داد.


اشتباهات رایج در SEO OnPage
اشتباهات رایج در SEO OnPage
سوالات متداول و مهم سئو
سوالات متداول و مهم سئو
اهمیت تبلیغات در گوگل (Google AdWords) در چیست؟
اهمیت تبلیغات در گوگل (Google AdWords) در چیست؟
موتور جستجو چیست ؟
موتور جستجو چیست ؟
نظرات کاربران
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha