آیا تماس گرفتن با شما آسان است؟

امروزه کاربران اینترنت بسیار بی حوصله و به تعبیری دمدمی هستند.ممکن است فقط برای چند ثانیه به یک وب سایت نگاه کنند و سپس تصمیم بگیرند که آیا می خواهند به دیدن آن ادامه دهند یا خیر.و اگر تصمیم بگیرند که با شما در تماس باشند میخواهند این کار از راحت ترین روش ممکن انجام گیرد.

این یعنی اطلاعات تماس شما باید براحتی از طریق وب سایت قابل دستیابی باشد.نه اینکه پشت یک دکمه کوچک " تماس با ما " مخفی شده باشد.شاید بهتر باشد اطلاعات تماس در بالای تمام صفحات قرار گرفته باشد یا در صفحات مهم سایت پخش شود یا حداقل از طریق یک دکمه تماس قابل دستیابی باشد اما حالت ایده آل این است که تمام این موارد باهم رعایت شود.

از این گذشته ممکن است شما ترجیح دهید کاربرانتان از طریق فرم تماس، با شما در ارتباط باشند اما مشتریان ممکن است دوست داشته باشند تلفن بزنند ، مسیج بدهند یا ایمیل ارسال کنند.اجازه دهید مشتریان خودشان تصمیم بگیرند از چه راهی می خواهند با شما تماس برقرار کنند.برای مثال اگر شخصی در قطار یا اتوبوس باشد و بخواهد به شما ایمیل بزند و شما تنها شماره تلفن خود را در سایت ثبت کرده باشید چه ؟ احتمالا به این مشتری سراغ شرکت دیگری خواهد رفت.

در آخر مطمئن شوید تمام راه های تماس براحتی توسط کاربر قابل استفاده است.اطمینان یابید که ایمیلی که در وب سایت قرار داده اید درست نوشته شده و به خوبی کار می کند،مطمئن شوید کسی جوابگوی شماره تماس هایی که قرار داده اید هست و همواره فرم ها و ایمیل ها را بررسی کرده و جواب دهید.

اگر علاقه دارید در این مورد یا موارد دیگر مرتبط با طراحی سایت گفتگو کنید با ما تماسبگیرید


فتوشاپ در طراحی وب سایت
فتوشاپ در طراحی وب سایت
طراحی سایت با استفاده از MVC
طراحی سایت با استفاده از MVC
7 نکته درمورد نقش انیمیشن در طراحی سایت
7 نکته درمورد نقش انیمیشن در طراحی سایت
طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت حرفه ای
نظرات کاربران
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha