سئو وب سایت هزینه است یا سرمایه گذاری؟

حتما شما هم مانند بسیاری از کمپانی ها یک وب سایت دارید که هرازگاهی باعث جذب مشتری جدید برای شما می شود و شما ممکن است این وب سایت را همچنان به عنوان یکی از مخارج خود در نظر بگیرید.احتمالا به طور مرتب ایمیل یا تماسهایی را دریافت می کنید با این مضمون : "ما پیشنهادی برای سئو و بهینه سازی وب سایت شما در (مثلا در تهران) داریم و می توانیم شما را به جایگاه اول در جستجوی گوگل برسانیم" واضح است که این پیشنهادات نیز رایگان نیست ومسلتزم پرداخت هزینه است و وب سایت شما تا همین جایش هم به اندازه کافی برایتان خرج برداشته است.

این وضعیت به نظر آشنا می رسد اینطور نیست ؟

توصیه ای که هر شرکت معتبر سئو و بهینه سازی وب سایت، باید به شما بکند این است که هر فرایند سئو (SEO) که منجر به بازگشت سرمایه(ROI) برای شرکت شما نشود ارزش هزینه کردن ندارد.مسئله بازگشت سرمایه مبحثی بسیار مهم است که در تمام روش های بازاریابی (بازاریابی آنلاین یا آفلاین) باید در نظر گرفته شود.

این بدین معنی است که شرکت های بهینه سازی باید استراتژهایی را برای سئو وب سایت شما پیشنهاد دهد که در طولانی مدت، سودی که برای کمپانی شما ایجاد می کند بیشتر از هزینه های آن گردد.

چیزی که واضح است این است که بهینه سازی وب سایت شما باید به گونه ای باشد که در نهایت برای شما ایجاد درآمد کند که در این صورت باید بگوییم سئو وب سایت یک نوع سرمایه گذاری محسوب می شود نه هزینه.

در یکی از جلسات آنلاین مارکتینگ جمله ای جالب از یکی از متخصصان سئو شنیدم که گفت: " اگر ما نتوانیم درآمد شما را بیشتر کنیم پس نمیخواهیم شما مشتری ما باشید " این رفتاری بسیار خوب است که ما نیز آن را فرا گرفته و در شرکت خود نهادینه کرده ایم.نه تنها در بحث سئو وب سایت ، بلکه در مورد تمام خدماتی که ارائه می دهیم از جمله طراحی سایت ، طراحی سایت های فروشگاهی ، طراحی باشگاه مشتریان و دیگر نرم افزارها همواره اطمینان سود آور بودن پروژه ها، برای مشتریان را مهمترین بخش کاری خود در نظر میگریم.

اگر به دنبال ارزیابی صادقانه چه در مورد سئو و بهینه سازی و چه در مورد دیگر روش های بازاریابی آنلاین می گردید بدون درنگ با متخصصان شرکت آوینا پرداز تماس حاصل نمایید.


نقش شبکه های اجتماعی در آنلاین مارکتینگ
نقش شبکه های اجتماعی در آنلاین مارکتینگ
رابطه طراحی سایت و سئو در سال 2017
رابطه طراحی سایت و سئو در سال 2017
تبلیغات کلیکی چیست؟
تبلیغات کلیکی چیست؟
آیا سئو سایت هزینه زیادی دارد؟
آیا سئو سایت هزینه زیادی دارد؟
نظرات کاربران
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha