قیمت سئو سایت

شاید امروزه یکی از بزرگترین چالش های پیش روی مشاغل، آگاهی از قیمت سئو و تعرفه های بهینه سازی سایت است چراکه در حال حاضر انجام فرایندهای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO) به امری ضروری برای گسترش کسب کارها تبدیل شده است .اینکه هزینه بهینه سازی یک وب سایت و قرار گرفتن آن در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل چقدر تمام می شود، یکی از عوامل تاثیر گذار برای تصمیم شرکت ها جهت انجام یا عدم انجام سئو سایت خودشان است.

در ابتدا باید بدانید که اهمیت سئو سایت هر روز درحال پر رنگ تر شدن است.طبق تحقیقات، 85% مردم قبل از خرید محصول یا دریافت خدمات مورد نیازشان در اینترنت به جستجوی آن محصول یا خدمات می پردازند.به این معنی که اگر در هنگام تایپ عبارات کلیدی مورد نظر کاربران، وب سایت شما در صفحه های اول جستجوی گوگل نباشد مطمئنا مشتریان بسیار زیادی را از دست خواهید داد و در واقع درصد زیادی از کاربران بجای شما به رقبایتان – که وب سایت های خود را بهینه سازی کرده اند – مراجعه خواهند نمود.

واما در مورد هزینه سئو وب سایت باید بگوییم واقعیت این است که روش های زیادی برای تعیین تعرفه سئو وجود دارد.در این مقاله تلاش شده با تکیه بر تجربه و استفاده از تحقیقات انجام شده پاسخ مناسبی به این سوال داده شود.

مواردی که مورد قیمت سئو سایت در این مقاله آوره شده شامل موارد زیر می گردد:

·         هزینه میانگین سئو برای هریک از روش های بهینه سازی.

·         روش های طبقه بندی تعرفه سئو و بهینه سازی سایت.

·         مزایا ومعایب هریک از روش های هزینه گذاری و تعرفه بندی سئو


میانگین هزینه سئو سایت در سال 1403 چقدر است؟

اگر سری به بازار SEO زده باشید مطمئنا متوجه شده اید که انتخاب ها و روش های گوناگونی برای این کار وجود دارد

انواع گوناگون تعرفه برای سئو ، انواع مختلف شرکت های سئو و بهینه سازی و انواع مدل های پرداخت هزینه در این بازار وجود دارد و برای اکثر مشتریان این موضوع اصلا خوشایند نیست.

بهرحال حقیقت این است که هیچ تعرفه و هزینه ثابتی برای سئو سایت وجود ندارد و هزینه های میانگین برای بهینه سازی به عوامل بسیار متعددی بستگی دارد که باید برای هر پروژه بصورت جداگانه بررسی شود تا میانگین هزینه بهینه سازی یک وب سایت مشخص شود.

اما بر اساس تحقیقات بر روی شرکت های مختلف و برآوردهای تیم سئو شرکت آوینا پرداز می توان هزینه سئو وب سایت را به صورت زیر بیان کرد:


از کمتر 60 هزار تومان در ساعت تا ماهی 30 میلیون تومان که البته محدوده بسیار وسیعی است

طبق تحقیقات هزینه سئو ساعتی چیزی بین 30 هزار تا 300 هزار تومان و بصورت ماهیانه بین 5 تا 50 میلیون تومان خواهد بود.


میانگین قیمت های سئو :

براساس تحقیق از شرکت ها، میانگین هزینه سئو بصورت ساعتی چیزی بین 60 – 100 هزار تومان می باشد و هزینه میانگین SEO به صورت ماهیانه بسیار بستگی به تعداد ساعات حضور یا انجام فرایندها دارد که معمولا بین 5 تا 10 میلیون تومان است.

اما سوالی که بوجود می آید این است که کدام مدل قیمتی سئو برای شما مناسب تر است ؟ برای پاسخ به این سئول به بررسی هریک از روش های پرداختی سئو می پردازیم.


پرداخت هزینه های سئو سایت


قیمت سئو بصورت ساعتی چگونه محاسبه می شود؟

این روش یکی از مدل های قیمت گذاری سئو وب سایت است.معمولا شرکت ها کمتر از این روش استفاده می کنند.این مدل قیمتی سئو بیشتر توسط افرادی که بصورت شخصی کار سئو انجام می دهند بکار گرفته می شود.براساس مدت زمانی که شخص در محل کار شما حاضر می شود می توانید قیمت تمام شده سئو سایت خود را تخمین بزنید.

مشکل اینجاست که معمولا پروژه های بهینه سازی سایت بصورت ساعتی کندتر به سرانجام می رسد و برخی موارد براساس میزان تخصص شخصی که کار بهینه سازی را انجام می دهد ممکن است قیمت تمام شده بسیار بالا برود.


مزایای سئو ساعتی چیست؟

محاسبه ساده و شفافیت در پرداخت هزینه ها – در این روش مدت زمان کار انجام شده مشخص است و از این طریق شما می توانید میزان پیشرفت و نقاط قوت و ضعف متخصص بهینه سازیِ سایت خود را مشخص کنید

تخمین ساده تر قیمت سئو – اگر هزینه سئو سایت خود را به صورت ساعتی پرداخت کنید می توانید میزان بودجه بهینه سازی سایت خود را بهتر مدیریت نمایید و با کنترل میزان ساعت ها ، از زیاد شدن قیمت نهایی سئو سایت خود بکاهید.


معایب سئو ساعتی چیست؟

نتیجه گیری دیرتر – در اکثر مواقع هنگام استفاده از این روش، بیش از 6 ماه زمان لازم است تا تغییرات در رتبه بندی سایت به صورت چشمگیر انجام شود.در کنار مزیت کنترل بودجه این مشکل نیز وجود دارد که ممکن است ارزش کار انجام شده کمتر از حد انتظار باشد.

هیچ وابستگی بین پرداخت ها و کسب نتایج وجود ندارد – زمانی با یک شخص یا یک شرکت سئو به صورت ساعتی کار می کنید مانند این است که کارمندی را به استخدام خود درآورده اید.ینی شما بر اساس میزان حضور شخص، هزینه و حقوق پرداخت می کنید و نه بر اساس کار انجام شده. به همین دلیل هم بسیاری از مشتریان و همچنین شرکت های سئو، علاقه ای به استفاده از این روش ندارند.


سئو ساعتی برای چه وب سایت هایی مناسب است ؟

اگر قصد دارید که سئو سایت خود را شخصا انجام دهید می توانید از روش پرداخت هزینه ساعتی به یک متخصص سئو جهت ارائه مشاوره استفاده کنید.با این طریق هم هزینه کمتری خواهید پرداخت و هم بدلیل استفاده از مشاوره های تخصصی امکان اشتباه تا حد زیادی پایین خواهد آمد.قیمت سئو بصورت پروژه ای چگونه تعیین می شود؟

روش تعیین قیمت سئو براساس پروژه ، بیشترین روشی است که از طرف شرکت های بهینه سازی سایت انجام می پذیرد.تعرفه سئو (بصورت پروژه ای ) بر حسب مورد معمولا در 4 دسته قیمتی زیر قرار می گیرند :

·         55.000.000 تا 65.000.000 تومان

·         65.000.000 تا 80.000.000 تومان

·         80.000.000 تا 100.000.000 تومان

·         100.000.000 تا 150.000.000 تومان

پروژه های خاصی نیز وجود دارند که به علت رقابت شدید برای عبارت کلیدی مورد نظرشان هزینه ایی بیش از 150 میلیون تومان برای سئو سایت خود نیاز دارند.


مزایا سئو بصورت پروژه ای چیست؟

تمام هزینه ها بصورت مجموع مشخص است – با استفاده از این روش دیگر نگرانی بابت پرداخت های ساعتی یا ماهیانه وجود ندارد.از ابتدای پروژه میزان قیمت سئو و میزان بودجه مورد نیاز مشخص شده است.

نتایج کاملا مشخص است – استفاده از تعیین تعرفه سئو بر اساس پروژه این امکان را به شما می دهد که از طریق قراردادی که با شرکت سئو مورد نظر خود می بندید از مدت زمانی که نیاز است تا پروژ به تمام برسد آگاهی داشته باشید. عبارات کلیدی مورد نظر و جایگاه نهایی آنها نیز از قبل مشخص می شود.(برخلاف پروژه های ساعتی یا ماهیانه که مدت زمان و همچنین قیمت نهایی آن مشخص نیست )


معایب سئو پروژه ای چیست؟

ممکن است زیادی هزینه کنید – اگر اطلاعات اولیه کافی در مورد اصول سئو و بهینه سازی سایت نداشته باشید نمیتوانید متوجه شوید حدودا چقدر زمان و هزینه برای پروژه شما لازم است و نظارتی نیز روی روند انجام مراحل بهینه سازی سایت خود ندارید بنابراین ممکن قیمت سئو سایت شما بیش مقدار واقعی اعلام شود.

عدم انعطاف پذیری – یک فرایند سئو که به صورت پروژه ای قیمت گذاری می شود معمولا شامل قردادی است که تمام موارد از قبیل عبارات کلیدی مورد نظر،تاریخ ها و .. در آن به دقت ذکر شده و پروژه با توجه با آن پیش خواهد رفت.بنابرایت در میانه راه امکان تغییرات گسترده خارج مفاد قرارداد وجود نخواهد داشت.


برای چه وب سایت هایی مناسب است؟

این روش انجام سئو برای شرکت هایی مناسب است که قصد دارند سیستم بهینه سازی سایت خود را بهبود دهند ، اطلاعات اولیه را در مورد فرایند سئو دارند و قصد دارند مواردی را اضافه تر از قبل و خارج از سورس سایت جهت بهبود جایگاه آن انجام دهند. بررسی سئو ، بهینه سازی محتوا ، بهینه سازی Off-page و لینک بیلدینگ برخی از این موارد محسوب می گردد.قیمت سئو به صورت ماهیانه چگونه است ؟

قیمت گذاری های سئو به صورت ماهیانه معمولا برای پروژه های طولانی مدت مورد استفاده قرار می گیرید.هزینه ماهانه سئو معمولا مبلغی بیش از 5.000.000 تومان بسته به نوع پروژه خواهد بود.


مزایای سئو ماهیانه چیست؟

عدم نیاز به فعالیت – قیمت گذاری و پرداخت هزینه های بهینه سازی معمولا به این معنی است که شما شرکت یا شخصی برای مدیریت امور مربوط به سئو وب سایت خود استخدام کرده اید تا این امکان را برای شما بوجود آورد که بدون نیاز به دخالت یا فعالیتی از جانب شما رتبه وب سایت شما ارتقا یابد.

رابطه بهتر بین شرکت سئو و مشتری – یکی دیگر از مزایای این روش همکاری مشتری و شرکت سئو است.از طریق قراردادهای ماهانه این همکاری بیشتر شده و فرایند سئو سایت به شکل موثرتری انجام می گیرید


معایب سئو ماهیانه چیست؟

ممکن است پول و زمان خود را هدر دهید – سئو وب سایت اصولا فرایندی است که نیاز به زمان دارد و همانطور که قبلا نیز اشاره شد معمولا حداقل 6 ماه زمان لازم است تا نتایج قابل لمس و پیشرفت چشمگیر در رتبه سایت دیده شود.اگر شرکت یا متخصص سئو که برایتان کار میکند نتواند به نتایج خوبی برسد به این معنی است که شما علاوه بر زمان زیاد، میلیون ها تومان را هدر داده اید

تعهدات بلند مدت – اکثر شرکت های سئو از مشتریان خود می خواهند که قراردادهای حداقل 6 ماهه با آنها امضا کنند و این بدین معنی است که اگر مثلا در ماه دوم از شرکت سئو خود احساس  ناراضیتی داشته باشید مجبورید تا اتمام قرارداد صبر کنید.


تعرفه سئو ماهیانه برای چه سایت هایی مناسب است ؟

این روش پرداخت هزینه ای سئو زمانی مناسب است که شرکتی که قرار است بهینه سازی سایت شما را به عهده بگیرید کاملا از طرف شما شناخته شده و علاوه بر اعتبار ، در زمینه سئو، دارای سابقه خوبی باشد.


قیمت سئو براساس عملکرد چیست ؟

یکی از سیستم های جدید قیمت گذاری سئو استفاده از شرط حصول نتیجه است.به این معنی که تا نتیجه مورد توافق حاصل نشود مشتری نیز هزینه ای پرداخت نمی کند.


مزایای آن چیست ؟

برای نتیجه نهایی هزینه پرداخت می کنید نه چیز دیگر – اگر رتبه شما بالا نیاید هزینه ای نیز پرداخت نخواهید کرد.استفاده از این روش ریسک سرمایه گذاری روی شرکت های بهینه سازی سایت را بسیار کاهش می دهد.

دقیقا می دانید روی چه چیزی سرمایه گذاری می کنید – پرداخت هزینه های سئو بر اساس حصول نتایج و نحوه عملکرد شرکت های بهنیه سازی، دست بالا را به شما خواهد داد و دقیقا می دانید در ازای چه چیزی هزینه پرداخت می کنید.


معایب سئو براساس عملکرد؟

شرایط جستجوی شما ممکن است بسیار رقابتی باشد – در صورتی که میزان رقابت بر سر عبارت کلیدی مورد نظر شما با توجه به نوع کسب و کارتان بسیار زیاد باشد شرکت های بهینه سازی نیز وقتی از پرداخت هزینه یا حاصل شدن نتیجه اطمینان کافی ندارند از این روش برای تعیین تعرفه سئو استفاده نخواهند کرد.

ضعیف بودن عبارات کلیدی انتخابی – بدلیل اینکه رقابت برسر کلمات کلیدی قوی ( پُر جستجو) زیاد است مجبور خواهید بود از عبارات کلیدی ضعیف تر استفاده نمایید که در این صورت ممکن است پیشرفتی  در رونق کسب و کار شما ایجاد نشود.


برای کدام وب سایت ها مناسب است ؟

اگر شما یک شرکت کوچک و تازه تاسیس هستید باید حواستان به روش های قیمت گذاری سئو باشد.برخی از شرکت ها جهت ورود به بازاریابی اینترنتی دچار کمبود بودجه و کمبود زمان هستند.در این موارد شریک شدن با یک شرکت سئو که بتواند بدون دریافت هزینه، نتایج خوبی در جهت بهبود سئو سایت شما بدست آورد گزینه مناسبی برایتان خواهد بود.ولی اگر در صنف کاری و عبارات کلیدی مورد نظر شما رقابت زیادی بین وب سایت های مختلف وجود دارد، شرکت های سئو تمایلی برای انجام بهینه سازی بدون دریافت هزینه های آن نشان نخواهند داد.

جمع بندی :

پس از بررسی و مطالعه مطالب ذکر شده در مورد هزینه های سئو، لازم به یادآوری است که فرایند سئو و نتیجه بخشی آن بستگی بسیار زیادی به میزان دانش و تجربه سئو کار شما دارد.هزینه بیشتر به معنی این نیست که فطعا ننیجه بهتری خواهید گرفت بنابراین قیمت را به عنوان تنها معیار برای انتخاب سئو کار خود قرار ندهید چرا که در این صورت به احتمال زیاد زمان و هزینه خود را تلف خواهید کرد.داشتن نمونه کار و تجربه بسیار مهم تر از قیمت است.

نکته بعدی اینکه خود وب سایت و عملکرد آن در بخش های مختلف تاثیر بسیار زیادی در نتیجه نهایی سئو خواهد داشت.شما نمی توانید با یک سایت بی کیفیت که اصول سئو در آن رعایت نشده به صفحه و رتبه های ابتدایی سرچ گوگل دست یابید هر چقدرهم که برای سئو هزینه کنید! .بنابراین قدم اول، طراحی یک سایت با کیفیت است که سازگار با آخرین الگوریتم های گوگل بوده و پتانسیل انجام فرایندهای سئو را داشته باشد.پیشنهاد ما در این موضوع دوری از سایت های قالب آماده و طراحی یک سایت اختصاصی و کدنویسی شده است.وب سایتی که توسط یک شرکت با سابقه و ماهر و با دانش فنی بالا به صورت اختصاصی برای رسیدن به اهداف سئو و مارکتینگ شما طراحی شده باشد.

در هردو این زمینه ها چه انجام سئو و چه طراحی وب سایت سئوبِیس شرکت آوینا پرداز با سالها تجربه و پروژه های موفق آماده همکاری با شماست.

برای رسیدن به صفحه اول گوگل چقدر زمان لازم است ؟

هیچ زمان دقیق و از پیش مشخصی برای رسیدن به صفحه اول وجود ندارد زیرا میزان رقابت در هر کسب و کاری متفاوت است.از طرفی فاکتورهای زیادی در رسیدن سایت به صفحه اول گوگل نقش دارند مانند میزان قدمت دامنه، فعالیت های پیشین انجام شده ، کلمات کلیدی هدف گذاری شده و .. در برخی موارد می توان پس از گذشت چند ماه نتایج بسیار خوبی گرفت و در برخی موارد نیز ممکن است به بیش از یکسال فعالیت مداوم حرفه ای نیاز باشد.


قیمت و هزینه سئو چگونه تعیین می شود؟

برای تعیین قیمت سئو فاکتورهای مختلفی در نظر گرفته می شود.مهمترین آنها میزان رقابت در عبارات کلیدی هدف گذاری شده است.هرچه رقابت بیشتر باشد به همان میزان نیاز به فعالیت بیشتری است و هزینه بالاتر می رود.


چه تضمینی وجود دارد که به رتبه اول گوگل خواهیم رسید ؟

طبق اعلام شرکت گوگل ارائه تضمین برای رسیدن رتبه های اول گوگل نوعی تقلب و کلاه برداری محسوب می شود.واقعیت این است که هیچ تضمینی وجود ندارد که در زمانی دقیق به رتبه مشخصی دست خواهید یافت.زیرا هیچ اطلاعات دقیقی از نحوه کار الگوریتم های گوگل و همچنین فعالیت شرکت های رقیب وجود ندارد.برخی از شرکت ها تنها برای جلب مشتری اقدام به ارائه تضمین می کنند که کاملا اشتباه و البته غیرقانونی است.


در صورت عدم ارائه تضمین چگونه به شرکت های سئو اعتماد کنم ؟

یکی از مهمترین روش ها برای این منظور، بررسی سوابق و نمونه کارهای سئو شرکت مورد نظر است. اگر مجموعه ای بتواند نمونه های سئو معتبر ارائه دهد و نشان دهد کلمات پر رقابتی در صفحه اول گوگل دارد می توان تا حد زیادی به حرفه ای بودن آن شرکت اعتماد کرد.تیم سئو شرکت آوینا پرداز با انجام پروژه های موفق متعدد و تجربه سالیان گذشته یک مدل قیمت سئو ترکیبی بوجود آورده که نیازهای تمامی شرکت ها را برآورده می نماید.

جهت مشاوره و آگاهی از قیمت و تعرفه سئو  سایت خود با ما تماس بگیرید.


قواعد Redirect برای سئو وب سایت
قواعد Redirect برای سئو وب سایت
تبلیغات بنری آنلاین
تبلیغات بنری آنلاین
تفاوت بازاریابی محتوا و سئو
تفاوت بازاریابی محتوا و سئو
تولید محتوای مناسب برای سئو وب سایت
تولید محتوای مناسب برای سئو وب سایت
نظرات کاربران

 رزمجو

لطفا قیمت ها رو بروز کنید یا تاریخ دقیق نوشته رو اول مقاله بزارید مقاله چه زمانی نوشته شده؟!

کارشناس آوینا پردازکارشناس آوینا پرداز :

با سلام و احترام قیمت های سئو بروز هست. اما چون مسئله اصلی در قیمت گذاری میزان رقابته بنابراین امکان ارائه قیمت دقیق قبل از بررسی پروژه وجود نداره.;

 سهیل کشاورز

اگر بعد از تمام شدن قرارداد سایت ما به صفحه اول گوگل نرسید آیا مبالغی که ماهیانه پرداخت کردیم به ما برمیگردونین؟

کارشناس آوینا پردازکارشناس آوینا پرداز :

با سلام و احترام. بخش زیادی از هزینه هایی که شما میکنین صرف انجام کارهایی میشه که به صورت روزانه و هفتگی برای سئو سایت شما لازمه از جمله تولید محتوا ؛ لینک بیلدینگ ؛ بهینه سازی کدها و.. بنابراین امکان برگشت هزینه ها نیز وجود نداره. لازم به ذکر هست خود شما میتونین به صورت مرتب هر دو یا سه ماه روند پیشرفت وب سایت رو با کمک کارشناسان ما بررسی کنین. در صورتی که از این روند راضی نباشین این امکان برای شما وجود داره که همکاری با ما رو ادامه ندین. دلیل اینکه هزینه های سئو به صورت ماهیانه دریافت میشه و کل قرارداد رو یکجا از شما دریافت نمیکنیم این هست که تا هر زمان که از کار شرکت ما و روند رشد وب سایت خودتون رضایت داشتین کار کردن با مجوعه ما رو ادامه بدین.;

 بهرنگ

از کجا بدونیم شما میتونین سایت ما رو بیارین صفحه یک ؟ پولم بدیم و نیاد صفحه یک چی ؟

کارشناس آوینا پردازکارشناس آوینا پرداز :

با سلام و احترام. همونطور که در سوالات قبلی در مورد تضمین توضیح داده شد، هیچ ضمانتی وجود نداره که سایت شما حتما در یک زمان مشخص به صفحه اول برسه. این موضوع یکی از اعلام های رسمی شرکت گوگل هم هست که هیچ شرکتی نمیتونه به شما ضمانت بده و نباید هم اینکار انجام بشه. اما بهترین کاری که شما برای اطمینان بیشتر میتونین انجام بدین این هست که رزومه و نمونه کارهای شرکتی که باهاش قصد همکاری دارین رو بررسی کنین و از میزان تجربه و دانش اعضای اون شرکت آگاهی پیدا کنین.شرکتی مثل آوینا پرداز که توانسته سایت هایی رو در کلمات پر رقابت و سخت به صفحه اول گوگل برسونه قطعا از علم و تجربه کافی برای انجام سئو سایت شما هم برخورداره.;

 فرخی

هزینه های سئو رو چطور دریافت میکنین؟ باید یکجا هزینه کل سئو رو واریز کنیم بعد شما شروع به کار میکنین ؟

کارشناس آوینا پردازکارشناس آوینا پرداز :

با سلام و احترام. قراردادهای سئو شرکت آوینا پرداز معمولا طولانی مدت و بین 8 تا 12 ماهه هست که این مدت زمان بستگی به نوع کلمات کلیدی داره.هزینه های مربوط به سئو هم به صورت ماهیانه تا پایان قرارداد دریافت میشه و نیازی نیست همه اون رو یک جا پرداخت کنین.;

 علیرضا

برای قیمت و هزینه ای که باید برای سئو پرداخت شود دقیقا چه چیزی بیشترین تاثیر را دارد؟

کارشناس آوینا پردازکارشناس آوینا پرداز :

با سلام و احترام. میزان رقابت و میزان جستجوی عبارات کلیدی بیشترین تاثیر رو روی هزینه سئو سایت دارند.هرچه میزان رقابت و تعداد جستجو بیشتر باشه ، رسیدن به صفحه اول مشکل تر میشه و نیاز به کار بیشتری هم داره و بنابراین هزینه سئو هم بالاتر میره.;

 سمیرا کرمی

سلام یعنی ما اگر سایت داشته باشیم از قبل شما کار سئو انجام نمیدین برامون؟

کارشناس آوینا پردازکارشناس آوینا پرداز :

با سلام و احترام. با توجه به پاسخ سوال قبل و دلایلی که عنوان شد جواب سوال شما خیر هست. در این موارد میتونین با حفظ نام دامنه ، سفارش یک سایت اختصاصی به شرکت آوینا پرداز بدین و بعد از طراحی و بهینه سازی فنی سایت ما براتون پروسه سئو رو هم شروع به کار کنیم.;

 میثم بهوند

ما یک سایتی داریم و برای سئو دنبال یک شرکتی هستیم که برای ما مقاله بنویسه و در سایت قرار بده.آیا شما اینکارو انجام میدین ؟

کارشناس آوینا پردازکارشناس آوینا پرداز :

با سلام و احترام. لازم به توضیح هست اولا پروسه سئو به عوامل زیادی بستگی داره و تولید محتوا و مقاله تنها یکی از فاکتورهای موثر بر سئو هست. همچنین به دلیل اینکه نوع کد نویسی وب سایت و بهینه بودن کدها، نوع هاستینگ و عوامل فنی دیگر تاثیرات مستقیم و غیر مستقیم زیادی روی فرایند سئو و جایگاه وب سایت داره ما برای سایت هایی میتونیم سئو انجام بدیم که طراحی اون سایت رو هم خومون انجام داده باشیم.;

  لاجوردی

سلام در سوال قبلی جواب دادین که تضمینی نیست که سایتی برسه صفحه اول چطور میشه پس به یک شرکت اطمینان کرد که بعد از پرداخت هزینه ها سایت ما رو میاره صفحه یک گوگل ؟

کارشناس آوینا پردازکارشناس آوینا پرداز :

با سلام احترام. به دلیل ناشناخته بودن و محرمانه بودن الگوریتم های رتبه بندی گوگل برای تمام اشخاص دنیا واقعیت این هست که هیچ تضمین مشخصی نمیشه برای رسیدن یک وب سایت به صفحه اول گوگل ارائه داد. بهترین تضمین برای شما میتونه تجربه شرکتی باشه که قرار هست سئو سایت شما رو به عهده بگیره.نمونه کارهایی که یک شرکت در زمینه سئو انجام داده می تونه تا حد زیادی خیال شما رو بابت این موضوع راحت کنه.;

 رضایی

سلام و عرض ادب.آیا تضمینی هست که سایت ما حتما مثلا بعد از 6 ماه برسه صفحه اول گوگل ؟

کارشناس آوینا پردازکارشناس آوینا پرداز :

با سلام احترام. جواب سوال شما خیر هست. هیچ تضمینی برای رسیدن وب سایت شما در زمانی مشخص به صفحه اول گوگل وجود نداره. طبق اعلام رسمی گوگل هر شرکتی که به شما تضمین بده در طی یک زمان مشخص سایت شما رو به صفحه اول گوگل می رسونه احتمال بسیار بالایی وجود داره که قصد کلاه برداری داره یا با اصول اولیه سئو آشنایی نداره.;

 چاووشی

سلام مرسی از مطالب خوبتون. دلیل تفاوت زیادی که قیمت و هزینه سئو داره چیه؟ شرکتهای مختلف قیمت های جور و واجور میدن چرا

کارشناس آوینا پردازکارشناس آوینا پرداز :

با سلام و احترام.یکی از دلایل تفاوت قیمت های سئو، تفاوت در روش ها ، میزان تجربه و رزومه موفق شرکت ها هست.شرکت هایی که تجربه و دانش بالایی در زمینه سئو سایت و بهینه سازی بخش های مختلف دارن طبیعتا هزینه بیشتری برای انجام سئو دریافت میکنن. اما باید توجه داشته باشین که بسیاری از شرکت ها بدون داشتن تجربه کافی و رزومه مشخص هزینه های زیادی رو برای انجام فرایند سئو دریافت میکنن که این موضوع اصلا قابل قبول نیست.;

 رسولی

چقدر طول میکشه یک وب سایت به صفحه اول گوگل برسه ؟

کارشناس آوینا پردازکارشناس آوینا پرداز :

با سلام و احترام. رسیدن به صفحه اول گوگل نیاز به تلاش زیاد و مستمر داره.مدت زمانی که این پروسه طول می کشه هم بستگی زیادی به میزان رقابت ، نوع کد نویسی وب سایت ، میزان آشنایی با اصول سئو ، قدمت دامنه و ... داره. به همین دلیل تخمین دقیقی نمیشه در مورد مدت زمان رسیدن به صفحه اول داشت. ;

 محسن امینی

سلام و تشکر از مطالب خوبتون بنده اکثر مقالات سایت شما را مطالعه کردم و باید بگم که بسیار مفید و آموزنده بود.
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha