آنلاین مارکتینگ

تبلیغات در سایت های پر بازدید

استفاده از وبسایت های پر بازدید یکی از رایج ترین روش های بالا بردن بازدید وبسایت است .

بهینه سازی سایت

درصد بالایی از مخاطبین از طریق موتور های جستجو وارد وب سایت ها می شوند .

استفاده از شبکه های اجتماعی

استفاده از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیس بوک،توییتر و گوگل پلاس و ....

آنلاین مارکتینگ

آنلاین مارکتینگ

بازاریابی آنلاین (Online marketing) ، بازاریابی دیجیتال (Digital marketing) ، بازایابی اینترنی ، بازاریابی تخت وب سایت و... از جمله عنواینی است که برای یکی از شیوه های نوظهور و موثر بازایابی درجهان بکار میرود که شامل استفاده از ابزار دیجیتال خصوصا اینترنت برای معرفی و ارائه محصول یا خدمات می گردد.
مسیر استفاده از دنیای دیجیتال برای بازایابی که در اواخر دهه 90 و سالهای منتهی به 2000 میلادی شکل گرفت دنیای بازایابی و برندینگ را دچار تحول ساخت.


از مهمترین دلایل اثرگذاری بازایابی آنلاین در شناساندن نام تجاری و برندینگ:

دردسترس بودن :
دنیای اینترنت یکی از دردسترس ترین و پر استفاده ترین ابزارهای در اختیار بشر است تا هر فرد بتواند در کمترین زمان، اطلاعات لازم در مورد موضوعات مورد نیاز خود را کسب نماید.همین راحتی و سرعت در استفاده از اینترنت آن را به بزرگترین ابزار بازاریابی تاریخ بشر تبدیل نموده است.
برتری در رقابت :
از طریق استفاده درست از پلتفرم های اینترنتی میتوان در هر کسب و کار و تجارتی دست بالا را نسب به سایر رقبا بدست آورد.این برتری از طراحی یک وب سایت حرفه ای شروع و با بازاریابی برنامه ریزی شده و دقیق در شبکه های اجتماعی به بالاترین حد خود خواهد رسید.در واقع بازاریابی در شبکه های اجتماعی یکی روش های بسیار موثر در جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیم می باشد که امروزه مورد توجه بسیاری از شرکت ها و برندهای بزرگ قرار گرفته است.
تاثیرگذاری :
در تحقیقات مختلف ثابت شده انجام بازایابی آنلاین به روش علمی و دقیق تاثیرگذاری به مراتب بیشتری نسبت به هر یک از روش های سنتی بازاریابی دارد.درصورتی که متناسب با هر کسب و کار روش مناسبی برای بازاریابی در دنیای اینترنت در پیش گرفته شود تاثیرگذاری آن بر مخاطب و نتایج حاصل از آن بسیار شگفت انگیز خواهد بود.اولین قدم را برای پیشرفت کسب و کار خود بردارید و هم اکنون جهت کسب اطلاعات و دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

امروزه ظرفیت بسیار بالای دنیای دیجیتال و اینترنت جهت جذب مخاطب و مشتری باعث شده تا تمام شرکت های بزرگ و کوچکی که به دنبال توسعه فعالیت های خود و معرفی بهتر و موثرتر محصول یا خدمات خود هستند به استفاده از این دنیای وسیع روی آورند.
حقیقت امر این است که بازایابی اینترتی بدلیل گستردگی مخاطبان آن، فرایندی بسیار تخصصی و پیچیده است.در صورتی که مراحل مربوط به آن به درستی و طبق اصول و برنامه ریزی صحیح طی نشود حتی میتواند به شهرت و اعتبار یک شرکت و برند صدمات بزرگی وارد کند و یا در بهترین حالت تنها منجر به اتلاف زمان و منابع مالی بسیار گردد.
از طرف دیگر استفاده صحیح و هوشمندانه از این ظرفیت بالقوه، تحولات بسیارعظیمی بخصوص در شرکت های کوچک و متوسط بوجود خواهد آورد.حتی در خیلی از موارد نتایج حاصل از بازاریابی اینترنتی به هیچ وجه قابل مقایسه با شیوه های دیگر بازاریابی نیست و هرگز نمیتوان با استفاده از روشهای دیگر بازایابی به نتایجی مشابه دست یافت.
در واقع فرایند آنلاین مارکتینگ متشکل از مراحلی در هم تنیده است که در صورت انجام دقیق و صحیح آنها میتوان به موفقیتی بزرگ در تجارت دست پیدا کرد.هرچه روشهای بازایابی در اینترنت متناسب تر و دقیق تر انتخاب شوند پیشرفت فروش و جذب مخاطب نیز بهتر و چشمگیرتر خواهد بود.انتخاب روش مناسب بازاریابی در اینترنت به عوامل زیادی بستگی دارد و نتایج استفاده از آنها در مشاغل مختلف، متفاوت است.از این رو انتخاب هوشمندانه روشهای آنلاین مارکتینگ تاثیر بسیار زیادی در صرفه جویی هزینه و زمان و دستیابی به نتایج بهتر خواهد داشت.
شرکت آوینا پرداز با تجربه چندین ساله در امر مارکتینگ و بروز رسانی خود با جدیدترین تحولات دنیای اینترنت همواره نگاهی تخصصی به مسدئله بازاریابی اینترنتی داشته است تا بهترین راهکارها برای توسعه شرکت ها و برندها در اختیارشان قرار گیرد.
اولین قدم را برای پیشرفت کسب و کار خود بردارید و هم اکنون جهت کسب اطلاعات و دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید. 


بهینه سازی سایت SEO
بهینه سازی وب سایت یکی از مهمترین اقدامات در جهت بازایابی آنلاین محسوب می شود.انجام بهینه سازی وب سایت صحیح مسیر آنلاین مارکتینگ را بسیار هموارتر و نتایج مثبت آن را چندین برار خواهد کرد.

تبلیغات در جستجوگرهای گوگل و بینگ
تبلیغات در موتورهای جستجوی پرطرفدار نظیر Google و Bing باعث می شود وب سایت شما در هنگام جستجوی کلمات کلیدی خاصی در بالای صفحات این موتور جستجوگر قرار گیرد.برنامه ریزی اصولی و انجام دقیق این تبلیغات نیاز به تجربه و تخصص دارد و در صورت رعایت همه اصول تاثیر بسیار زیادی در فروش و جذب مشتری خواهد داشت.

بازایابی در شبکه های اجتمایی
یکی از روشهای موثر در برندیگ و شناساندن نام تجاری، مارکتینگ شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک، اینستاگرام، توئیتر،گوگل پلاس، تلگرام و.. است.ایجاد کانال ها و صفحات مرتبط و استفاده از مطالب مناسب کمک بسیار زیادی در برقراری ارتباط مشتریان بالقوه با برند شما و ایجاد حس رضایت در مشتریان قدیمیتان خواهد نمود.

کمپین تبلیغات بنری
یکی از پرکاربرترین و البته تاثیرگذارترین شکل بازاریابی اینترنتی استفاده از تبلیغات بنری در وب سایت های پر بازدید است.انتخاب درست وب سایتی که مرتبط با کسب و کار شما باشد و طرح و متن بنر تبلیغاتی شما در این وب سایت ها از جمله عوامل موثر برای دست یابی به بهترین نتیجه هستند و نیاز به تحقیق و تجربه فراوانی در این زمینه دارد.

ویدئو مارکتینگ
نوع دیگری از بازاریابی اینترنتی اشتراک گذاری فایل های تصویری شامل آموزش ، معرفی و ارائه راهکار در موضوعات خاص می باشد.تهیه ویدئوهای مناسب و قرار دادن آن های در سایت های پربازدیدی مانند یوتیوب یا آپارات تاثیر زیادی در جذب مخاطب خواهد داشت.

بازاریابی محتوایی
محتوای یک سایت مهمترین بخش هر سایت جهت معرفی بهتر کسب و کار و همچنین جذب مخاطب است.با قرار دادن محتوای مناسب در وب سایت خود ویا نوشتن رپورتاژ آگهی در سایتهای خبری پربازدید تاثیر بسزایی برروی مخاطب خواهید گذاشت

بازاریابی ایمیلی
یکی دیگر ابزارهای کم هزینه در آنلاین مارکتینگ استفاده از سرویس پست الکترونیک یا ایمیل برای معرفی محصول و خدمات به مخاطبان است.این روش نیز در صورتی که بدرستی استفاده شود سهم زیادی در برندینگ وهمچنین جذب مخاطب خواهد داشت.