سامانه پیام کوتاه
آوینا پرداز


پنل پیام کوتاه

پنل پیامک آوینا پرداز یا همان سامانه پیام کوتاه، یک نرم افزار تحت وب بوده که به وسیله آن می توانید اقدام به ارسال ودریافت پیامک به صورت انبوه نمایید. برنامه ریزی ارسال پیامک ها بطور کامل از طریق سامانه پرقدرت آوینا پرداز صورت می پذیرد .
اگر به دنبال تبلیغات انبوه ارزان و پر بازده ، افزایش کسب و کار، دفتر کار مجازی و استفاده از امکانات پنل پیامک تخصصی هستید ،می توانید با انتخاب نرم افزارهایی با امتیاز بالاتر به هدف خود نزدیکتر شوید و از طریق خطوط پیامکی (1000 و 2000 و 3000 و ...) تجربه استفاده از این نرم افزار را داشته باشید .
آوینا پرداز از این مرحله نیز فراتر رفته و کاربران سامانه در حال حاضر می توانند از خدمات مختلفی مانند تلفن گویا،فکس و پیامک صوتی برای ایجاد یک دفتر کار مجازی اقدام نمایند که به زودی امکانات آن اعلام می گردد .

پشتیبانی پنل پیامک

تمامی کاربران و نمایندگان از پشتیبانی کامل شرکت برخوردار هستند ، پشتیبانی بی نظیر شرکت از ساعت 9 صبح تا 12 شب یکسره از طریق تلفن و پشتیبانی آنلاین می باشد، تیم پشتیبانی در دوشیفت به صورت فیزیکی در شرکت حضور داشته و پاسخگوی مشکلات و سوالات کاربران و نمایندگان می باشند .وب سرویس ارسال پیامک
خدمات ارزش افزوده
ارسال پیامک بین المللی

این سرویس به مشتریان محترم این امکان را داده که نیازهای اختصاصی خود را در زمینه ارسال پیامک، پیاده سازی نمایند. به عنوان مثال تجهیز سایت شخصی شما ویا نرم افزار کاربردی شما به سرویس ارسال پیامک، به طور کلی با استفاده از این سرویس تمامی نیازهای مشتریان به صورت اختصاصی قابل پیاده سازی خواهد بود .
یکی از مهمترین کاربردهای پنل ارسال پیامک، قابلیت اتصال آن به نرم افزارهای دیگر بوده که این کاربرد باعث شده تا نرم افزارهای کاربردی دیگر قادر باشند در شرایط مختلف از امکان ارسال پیامک بهره مند شوند . به عنوان مثال هنگامی که از یک دستگاه عابر بانک پول برداشت می کنید ،پس از تایید تراکنش ، بانک موردنظر شما ازطریق وب سرویس ارسال پیامک ، یک پیام کوتاه شامل اطلاعات مالی به شما ارسال می نماید. این امکان در بسیاری از نرم افزارها و سایتهای روز دنیا مشاهده می شود .

خدمات ارزش افزوده عمومی آوینا پرداز، در بردارنده ی کلیه خدمات کاربردی در بستر تلفن همراه است که قابلیت ارائه به اقشار مختلف جامعه را داشته باشند.
درحقیقت هر نوع خدمت جذاب یا ویژه ای که مشترکین تلفن همراه به خاطر آن هزینه پرداخت کنند، جزئی ازخدمات ارزش افزوده تلفن همراه به شمار می آید.
رایج ترین نوع خدمات ارزش افزوده، خدماتی است که در قالب پیام های متنی با موضوعات متنوع برای مشترکین تلفن همراه ارسال می گردد. از جمله این خدمات می توان به اطلاع رسانی (اخبار،آب و هوا، بهداشت و سلامت، نرخ طلا و ارز و ... )، سرگرمی، خدمات آموزشی و ... اشاره داشت.
گسترش نسل سوم تلفن همراه از یک طرف و ظهور گوشی های هوشمند از طرف دیگر در چند سال اخیر،علاقه مندان زیادی از فعالان حوزه های مختلف محتوا را به سمت فناوری های همراه جذب کرده است. آمارتولید نرم افزارهای کاربردی با محتوای جذاب نشان می دهد که خلاقیت و نوآوری و فرصت های رو به رشد در این صنعت، بی انتهاست. فراداده با برخورداری از تیم تخصصی تولید نرم افزار، پذیرای ایده ها و طرح های کاربردی، از جانب شما می باشد.

یکی از مشکلات شرکت های بزرگ و بین المللی عدم امکان ارسال پیامک به خارج از ایران می باشد که آوینا پرداز این امکان را برای شرکت ها و برند های خاص و یا ارگانهای دولتی فراهم نموده است.
از جمله مزیت های خطوط بین المللی آوینا پرداز  
ارسال و دریافت پیامک فارسی و یا انگلیسی می باشد.
سرعت ارسال مناسب و امکان ارسال حتی به اپراتور های ایران
دریافت رایگان پیامک بر روی این خطوط
امکان استفاده از کلیه امکانات موجود در سامانه آوینا پرداز همانند خطوط 1000 و... 
شرایط دریافت خطوط بین الملل  
ارائه این خطوط تنها به شرکت ها ،برند های خاص و یا افراد حقوقی
تکمیل فرم تعهدنامه استفاده از خطوط بین المللی
سرویس پیامک بین الملل از کشور انگلستان ارائه می گردد و هزینه ارسال و یا خرید این خطوط براساس نرخ ارز روز محاسبه می شود که می توانید از بخش پشتیبانی استعلام نمایید.
این خطوط بصورت ماهانه،شش ماهه و سالانه ارائه می گردد.