اهمیت انجام آنالیز قبل از بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت به وسیله ی مهارت های برنامه نویسی ، محتوای مناسب و مرتبط برای سایت ، عوامل خارجی سایت  و نیز استفاده از علم بهینه سازی صورت می‌گیرد. تجزیه و تحلیل یک سایت سبب رفع مشکلات و برطرف سازی ایرادهای آن خواهد شد که همین مورد به ارتقا رتبه سایت منجر خواهد گردید .ابزارهای متنوعی برای آنالیز  سایت و بهینه سازی آن وجود داشته  که می‌توان به وسیله ی آن‌ها، رتبه سایت را به میزان قابل توجهی ارتقا داد. با استفاده ازاصلاحات می‌توان سرعت باز شدن سایت ، لینک‌های  خارجی وب سایت، جانمایی محتوا در صفحات سایت ، آدرس دهی صفحات وب سایت ، کلمات کلیدی و لینک‌های مرتبط با آن را بررسی نموده و آمارهایی را مبنی بر وضعیت بازدیدکنندگان سایت به همراه جزئیات به دست آورد.

امروزه درصد زیادی از کاربران  ،  به وسیله ی موتورهای جست و جو به سایت شما فرستاده می‌شوند. تغییر پارامترهای موتورهای جستجو از یک سمت و قویتر شدن رقبا سایت از سمت دیگر ، سبب شد تا پروسه بهینه سازی سایت  ، طولانی و تخصصی تر گردد . لازم به ذکر است که این تخصص نیازمند واحد های تحقیق و توسعه بسیاز قوی بوده تا به روز باشد . پارامتر های متنوعی در بهینه سازی سایت وجود دارد که هر فرد متخصص ، بسته به روشهای خاص خود، از آن استفاده می نمایند . آنالیز سایت یکی از نکات بسیار ضروری است که همواره باید قبل از بهینه سازی آن مورد بررسی قرار گیرد. یک متخصص بهینه سازی سایت در ابتدای شروع کارسئو سایت، آن را در زمینه‌های متنوعی هم چون: رنک آن ، جایگاه سایت برای هر کلمه کلیدی موردنظر ، رتبه الکسای سایت ، میزان بازدید روزانه و هفتگی و آنالیز می‌نماید.

اهمیت بررسی و آنالیز در حین انجام سئو

قطعاً تا کنون متوجه  اهمیت سئو یا بهینه سازی سایت شده‌اید . شما می‌توانید به اطلاعات مفیدی اعم از: نحوه رفتار بازدیدکنندگان وب سایت ، شیوه وارد شدن کاربران به سایت ، انتخاب موضوعات مورد پسند کاربران ، تعداد بازدیدکنندگان سایت  ، کیفیت لینک های ورودی سایت و... دست یابید . این بررسی‌ها به ایجاد محتوای مناسب تر و در نتیجه هدفمندتر شدن کسب و کارتان کمک شایانی  خواهد کرد . در پی این  تجزیه و تحلیل‌ها، افزایش بازدید سایت ، افزایش نرخ کلیک‌های سایت ، بهبود روند شناخت مشتری و هدفمند شدن جست و جوی افراد حاصل می گردد .


استفاده از ویدئو برای بهبود سئو وب سایت
استفاده از ویدئو برای بهبود سئو وب سایت
نوشتن Alt Text و سئو وب سایت
نوشتن Alt Text و سئو وب سایت
کند  بودن سایت در موبایل و افزایش بانس ریت
کند بودن سایت در موبایل و افزایش بانس ریت
بین H1  و title صفحه چه رابطه ای وجود دارد؟
بین H1 و title صفحه چه رابطه ای وجود دارد؟
نظرات کاربران
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha