چرا طراحی سایت حرفه ای ارزان نیست ؟

طراحی سایت ارزان !! جمله ای آشنا و فریبنده برای کاربران اینترنت و کسانی که قصد دارند از طریق طراحی وب سایت، کسب و کار خود را وارد دنیای آنلاین نمایند.حقیقت امر این است که بسیاری از طراحان سایت و شرکت های طراحی سایت وجود دارند که با قیمت های بسیار ناچیز اقدام به طراحی و تولید وب سایت می کنند.حتی ابزارهایی نیز وجود دارند که می توانید از طریق آنها بصورت رایگان برای خود سایت بسازید.بنابراین چرا شرکت های حرفه ای طراحی سایت مبالغ بسیار بیشتری برای کار خود دریافت می کنند ؟

پاسخ به این سوال بسیار ساده است.من میتوانم رنگ ، قلم مو و بوم نقاشی و تمام ابزاری که برای کشیدن یک پُرتره لازم است را بخرم، اما چیزی که مسلم است نقاشی که من میکشم مطمئنا با اثری مثل مونا لیزا از نقاش معروف لئوناردو داوینچی قابل مقایسه نخواهد بود.

بطور مشابه، هرکسی میتواند اقدام به طراحی و ساخت یک وب سایت نماید، نرم افزارهای لازم برای طراحی وب سایت در دسترس همه است و البته گران هم نیستند اما این به این معنی نیست که نتیجه کار، لزوما یک وب سایت خوب و از آن مهمتر یک وب سایت تاثیرگذار و کارامد باشد.

یک وب سایت به نوعی اولین چیزی است که افراد از شما می بینند، و اگر به اندازه کافی مناسب و تاثیرگذار نباشد احتمالا تبدیل به آخرین چیزی خواهد شد که از شما دیده می شود.هر وب سایت هدفی دارد و اغلب موارد این هدف، فروش خدمات یا کالا است و اگر سفارشی ثبت نشود یا تلفن های شما زنگی نخورد دیگر اهمیت ندارد چقدر برای طراحی سایت خود هزینه کرده اید بلکه مهم این است که وب سایت شما کارآمد نیست.

"اگر تصور می کنید استفاده از افراد حرفه ای گران است پس استفاده از افراد غیر حرفه ای و آماتور را امتحان کنید"

شرکت های طراحی سایت حرفه ای تمام مسیر بازدیدکننده را بررسی میکند، از نخستین تصور کاربر تا زمانی که به تبدیل به یک مشتری می شود و این کار نیاز به استخدام کارمندانی با محدوده ای وسیع از مهارت ها دارد.امروزه برای طراحی و ارتقاء یک وب سایت باید به جنبه های زیادی توجه شود که هیچ وقت یک طراح تنها و همه کاره نمی تواند به همه این جنبه ها و ریزه کاری ها مسلط باشد و به آنها توجه نشان دهد.

برای ساخت یک خانه ، سازنده آن باید افراد مختلفی را استخدام کند - معمار ، کارگر، دیوار چین ، لوله کش ، برقکار و.. - هرکدام از این افراد مهارت های مخصوص خودشان را دارند و این دقیقا همان کاری است شرکت های طراحی سایت حرفه ای انجام می دهند.استخدام و استفاده از افرادی که هرکدام در حوزه مربوط به خود دارای مهارت هستند.

برای مثال تیم طراحی سایت شرکت آوینا پرداز از 6 نفر تشکیل شده.همه ما معلومات عمومی و دانش کلی طراحی سایت را می دانیم اما هرکدام از ما در شاخه ای مجزا و مخصوص به خودمان تخصص و تبحر داریم

یکی از ما طراح گرافیک است که با هنر خود به سایت جلوه و رنگ و لعاب می بخشد ، یکی مسئولیت چیدمان ساختار کلی وب سایت و اطمینان از تاثیرگذاری آن را به عهده دارد، یکی متخصص در تولید محتوای مناسب است دیگری در بررسی های امنیتی و همچنین عملیات های بهینه سازی وب سایت تبحر دارد و دو نفر دیگر نیز از برنامه نویسان حرفه ای هستند که هر کدام در شاخه های مربوط به خود تخصص و مهارت دارند.

به همین دلیل است که طراحی یک وب سایت حرفه ای بیش آنچه که دیگران فکر می کنند هزینه دارد چرا که مطمئنا ما کسب و کار شما را با وب سایت های بی کفیت و یا قالب های آماده پیوند نخواهیم زد.ما همه چیز را به سفارش مشتریان خود طراحی میکنیم و همه ما تعهد داریم تا از تمام توان و مهارت خود استفاده کنیم تا نتیجه نهایی، وب سایتی باشد که تاثیرگذار است ، به خوبی کار می کند و برای مشتریان ما درآمد ایجاد میکند

مهم نیست هزینه طراحی یک وب سایت چقدر می شود ، مهم این است که این سایت در مدت فعالیت خود چقدر برای صاحب آن درآمد ایجاد کند.ما باور داریم که باید کار خود را آنگونه که شایسته مشتریان است انجام دهیم ، وظیفه خود را کامل و درست به سرانجام برسانیم و با طراحی وب سایتی موثر و کارامد کاری کنیم که مشتریان ما از سرمایه گذاری بر روی وب سایت خود راضی و خوشحال باشند.


چگونه یک طراحی سایت فوق العاده می تواند بر ناخوداگاه مخاطب تاثیر بگذارد؟
چگونه یک طراحی سایت فوق العاده می تواند بر ناخوداگاه مخاطب تاثیر بگذارد؟
طراحی سایت ارزان
طراحی سایت ارزان
تفاوت UX  و UI در مباحث طراحی سایت چیست؟
تفاوت UX و UI در مباحث طراحی سایت چیست؟
طراحی سایت چند زبانه
طراحی سایت چند زبانه
نظرات کاربران
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha