بررسی سئو سایت

امروزه اینترنت به یک ابزار بسیار قدرتمند بازاریابی تبدیل شده.حتی بسیاری عقیده دارند فضای آنلاین در حال حاضر بزرگترین سیستم بازاریابی در کل تاریخ به شمار می رود.یکی مهم ترین روش های حال حاضر برای بازاریابی اینترنتی استفاده از استراتژی های سئو و بهینه سازی وب سایت است.فرایند سئو (SEO) وب سایت در واقع روندی است که با بهینه کردن محتوا و ساختار کد نویسی وب سایت (سئو On page) و همچنین با استفاده از ابزارهای مختلف بیرونی سایت مانند لینک بیلدینگ (سئو Off page) به ارتقاء رتبه سایت شما در موتورهای جستجو و از همه مهمتر موتور جستجوی گوگل کمک می نماید.

اما در ابتدای کار نیاز است که یک متخصص به بررسی سئو سایت شما بپردازد.نقاط ضعف و نقاط قوت آن را شناسایی کند و با شناسایی رقبا بهترین استراتژی و مناسب ترین عبارات کلیدی را جهت افزایش راندمان وب سایت شما پیشنهاد دهد.متخصصین زیادی هستند که اصول کلی سئو را میدانند اما بررسی سئو وب سایت و انتخاب بهترین استراتژی و از همه مهمتر انتخاب کلمات کلیدی مناسب، نیاز به دانش و تجربه بالایی در امر بهینه سازی دارد.

تیم سئو و بهینه سازی وب سایت شرکت آوینا پرداز با تیکه بر دانش روز و تجربه چندین ساله اعضای خود این اطمینان را به شما می دهد تا پس از بررسی سئو سایت شما بهترین استراتژی جهت پیشرفت هرچه سریعتر رتبه شما در گوگل را بکار گیرد.

بررسی های انجام شده بر روی سئو وب سایت ها به صورت گزارشی قابل ارائه به مشتریان می باشد. برخی از مواردی که در آنالیز سئو سایت مورد بررسی قرار میگیرند عبارتند از :

·         محتوای تکراری

·         خطاهای مربوط خزنده (Crawler Errors)

·         بررسی ساختار کد نویسی وب سایت

·         بررسی بهینه بودن عکس هاو ویدئوهای وب سایت

·         بررسی بهینه بودن محتوا و متن سایت با توجه به عبارات کلیدی مناسب

·         بررسی لینک های داخلی و خارجی وب سایت

·         بررسی بهینه بودن عنوان صفحات سایت

پس از بررسی ها انجام شده توسط تیم سئو ما، شما می توانید مطمئن باشید با استفاده از روشهای  مناسب، به بالاترین رتبه ها در صفحات جستجوی گوگل دست خواهید یافت.جهت انجام مشاوره و بررسی سئو سایت خود با ما تماس بگیرید


اهمیت انجام آنالیز قبل از بهینه سازی سایت
اهمیت انجام آنالیز قبل از بهینه سازی سایت
بازاریابی محتوا یا content marketing چیست ؟
بازاریابی محتوا یا content marketing چیست ؟
آیا سرعت سایت مهم است؟
آیا سرعت سایت مهم است؟
تولید محتوای مناسب برای سئو وب سایت
تولید محتوای مناسب برای سئو وب سایت
نظرات کاربران
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha