تفاوت شرکت های طراحی سایت حرفه ای با سایر شرکت ها چیست؟

همانند دیگر صنایع،صنعت طراحی وب سایت نیز دارای شرکت های حرفه ای طراحی سایت و شرکتهایی است که سایت های ارزان مثلا 500 هزار تومانی طراحی می کنند.

بسیار از صاحبان کسب و کارهای کوچک که به دنبال طراحی سایت برای خود هستند این سوال را از ما می پرسند: "چه چیزی شما را متفاوت می کند ؟ " یا "چرا من باید چندین میلیون تومان هزینه برای طراحی سایت بدهم در حالیکه بسیاری از شرکت ها یا افراد این کار را با مبالغی بسیار کمتر انجام می دهند؟"

زمانی که قصد دارید وارد دنیای آنلاین شوید یا یک کمپین تبلیغات آنلاین را آغاز نمایید باید در درجه اول به این موضوع توجه کنید که اینترنت و فضای آنلاین یکی موثرترین و برجسته ترین روش های تبلیغاتی و بازاریابی است و به همان اندازه تخصصی و پیچیده.

رقابت در فضای اینترنت بسیار سخت است.وب سایت های معمولی و غیر حرفه ای معمولا توسط مشتریان یا خریداران بالقوه که به جستجوی محصول یا خدمات از شرکت های حرفه ایی و قابل اطمینان هستند نادیده گرفته می شوند.چرا که سایتی که بدون توجه به اصول تکنیکی و روانشناختی و بسیار معمولی و غیرحرفه ای طراحی شده صاحب آن را نیز معمولی نشان خواهد داد.

شما به همان اندازه بزرگ هستید که میخواهید باشید!

بخاطر داشته باشید،ورود به دنیای اینترنت و طراحی یک سایت حرفه ای میتواند شرکت و کسب و کار شما را نیز بسیار حرفه ای و قابل اعتماد نشان دهد.ممکن است شما محل کار کوچکی داشته باشید و یا حتی در منزل خود مشغول به کار باشید اما طراحی یک وب سایت حرفه ای این احساس را در مخاطب ایجاد می کند که شرکت شما جزء بهترین ها است.و برعکس طراحی یک وب سایت ضعیف و ناکارامد میتواند به اعتبار یک شرکت بزرگ صدمه بزند. از این فرصت بازاریابی برای پیشی گرفتن از رقبا استفاده کنید و بیشترین بازده از حضور در دنیای اینترنت را با طراحی سایت حرفه ای برای خود دریافت کنید.

همه چیز درباره ارزش هاست!

همه می دانیم ارزش، بیش از هزینه اهمیت دارد.اگر به شما گفته شود که یک وب سایت 3 میلیون تومانی به شما 30 میلیون تومان برخواهد گرداند یا یک وب سایت 15 میلیون تومانی 150 میلیون تومان برای شما درآمد ایجاد خواهد کرد چه ؟ همه می دانیم تصمیم درست در چنین مواقعی چه خواهد بود.یک وب سایت طراحی شده توسط یک شرکت حرفه ای که سالها تجربه در طراحی و بازاریابی دارد بسیار فراتر از داشتن یک وب سایت آماتور و غیرحرفه ای است.

خدمات پشتیبانی

اینکه با شرکتی که طراحی سایت خود را به آن سپرده اید همواره در تماس باشید بسیار حائز اهمیت است. برقراری تماس با شرکت های کوچک یا افرادی که طراحی سایت شغل آنها محسوب نمیشود و ایجاد هماهنگی ها برای تغییرات در طراحی ، بروز رسانی ها و یا حتی اتمام پروژه براساس انتظارات شما بسیار مشکل خواهد.

بنابراین اگر برای کسب و کار خود ارزش قائلید و اینکه مشتریان بالقوه چه احساسی پس از مشاهده وب سایت شما خواهند داشت برایتان مهم است طراحی سایت خود را به شرکت های حرفه ای بسپارید با صرف مقداری هزینه بیشتر و طراحی یک سایت حرفه ای حس اعتماد در بیننده را تقویت کنید و از رقبایتان فاصله بگیرید.

طراحی یک سایت حرفه ای در کنار بهینه سازی اصولی و آنلاین مارکتینگ قوی میتواند کسب و کار شما به طور کلی متحول نماید.ما در این سالها شاهد بوده ایم بسیاری از مشاغل کوچک تنها با طراحی یک سایت حرفه ای و البته بازاریابی قوی در اینترنت بسیار سریع و در مدت کوتاهی به موفقیت های بزرگی رسیده و کسب و کار خود را رونق بخشیده اند.

شرکت آوینا پرداز متشکل از تیم های حرفه ای طراحی سایت، بهینه سازی سایت و آنلاین مارکتینگ همواره بهترین راهکارها را جهت رونق و بهبود کسب و کارتان در اختیار شما خواهد گذاشت.


طراحی سایت ریسپانسیو چیست؟
طراحی سایت ریسپانسیو چیست؟
مراحل انتخاب شرکت طراحی سایت
مراحل انتخاب شرکت طراحی سایت
مراحل طراحی سایت
مراحل طراحی سایت
چرا باید وب سایت داشته باشیم ؟
چرا باید وب سایت داشته باشیم ؟
نظرات کاربران
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha