4 نکته مهم در طراحی وب سایت در سال 96

سال جدید نیازمند شروعی جدید نیز هست تا با بیشترین انرژی چرخ های  صنعت و کسب و کار خود را به حرکت درآوریم.امروزه وب سایت ها نیز جزئی جداناپذیر از فضای کسب و کار شده اند.درواقع طراحی یک وب سایت حرفه ای بیشتر از هر روش دیگری در موفقیت بازاریابی و رشد فروش بسیاری از تجارت ها موثر است.تا جاییکه صاحبان بسیاری از مشاغل هزینه و وقت زیادی برای طراحی وب سایت های خود میکنند.واقعا چرا برای برخی از صاحبان کسب و کار داشتن یک وب سایت حرفه ای تا این حد اهمیت و اولویت دارد ؟ جواب این سوال تنها یک جمله است : چون این کار موثر است.زمانی که شخصی کسب و کار خود را وارد دنیای آنلاین می کند پس از مدت کوتاهی به مزایای بیشمار و تاثیر فوق العاده آن در رشد تجارت خود پی خواهد برد.طراحی وب سایت و ورود به دنیای اینترنت از جمله روش های بازاریابی محسوب می شود که اگر به درستی و برپایه اصول اجرا شود بیشترین بازگشت هزینه را خواهد داشت.

اما طراحی وب سایتی که بیشترین تاثیر را بر ناخودآگاه مخاطب بگذارد ، نرخ تبدیل (تبدیل بازدیدکننده به مشتری) بالایی داشته باشد و کاملا بیننده را به خود جذب نماید، نیازمند رعایت قواعد زیادی است که عدم توجه به هرکدام از آنها از تاثیرگذاری وب سایت به میزان زیادی خواهد کاست.

ما به عنوان تیم طراحی سایت شرکت آوینا پرداز اگر بخواهیم تنها یک نصیحت در این زمینه به شما بکنیم این است : "در تمام مراحل طراحی و تولید وب سایت، خود را به جای مشتریان بگذارید."

جذابیت مشتریان شما چه کسانی هستند ؟ به دنبال چه چیزی میگردند و شما چطور می توانید آنها را به دیدن وب سایت خود ترغیب کنید ؟

تاثیرگذاری اولیه مشتریان شما از شما انتظار دارند چه کاری برایشان انجام دهید ؟ آیا با ورود به وب سایت شما خیلی سریع متوجه خواهند شد که شما قادر به انجامش هستید ؟ فراموش نکنید از زمان ورود کاربر به وب سایت،تنها چند ثانیه فرصت دارید که توجه آنها را جلب کنید.در غیر این صورت کاربر خیلی زود از وب سایت شما خارج می شود و شاید هرگز بازنگردد.

متقاعد کنندگی مشتریان شما دوست دارند قبل از تماس با شما یا خرید از شما چه چیزی بخوانند یا چه چیزی از شما بدانند ؟ بخاطر داشته باشید چیزی که مشتری علاقه به شنیدنش دارد به ندرت همان چیزی است که شما میخواهید به آنها بگویید!

تماس آیا اگر کاربری تصمیم به خرید یا تماس با شما گرفت خیلی راحت میتواند اطلاعات تماس را پیدا کند؟ هرچقدر که پیدا کردن روش تماس را پیچیده کنید یا تلفن ها و ایمیل ها را پاسخ ندهید به همان میزان باید بهایش را بپزدازید

حداقل روی کاغذ این کارها ساده است :مشتریان خود را پیدا کنید، کاری کنید که از وب سایت شما دیدن کنند،توجه آنها را در چند ثانیه حیاتی ابتدایی جلب کنید، آنها را متقاعد به خرید یا تماس کنید، راه های برقراری تماس را برایشان راحت کنید.

البته که در واقعیت اجرای این مراحل به راحتی نوشتن آنها نیست.اینجاست که یک شرکت طراحی سایت حرفه ای و خوب میتواند به شما کمک کند.در صنعت طراحی سایت کار ما تنها ساخت وتولید یک وب سایت نیست.ما میتوانیم کاری کنیم که مردم آن را ببینند و کاری کنیم که شما را برای خرید انتخاب کنند.

در واقع ما هم به توصیه خودمان عمل می کنیم، خود را بجای مشتریان خود یعنی شما میگذاریم و میدانیم که شما چه نیازهایی و انتظاراتی از وب سایت و شرکت طراحی سایت خود دارید.

داشتن وب سایت یک اجبار نیست ، وب سایت چیزی نیست که بخواهید بوسیله آن اطرافیان ، کارمندان یا رییس خود را تحت تاثیر قرار دهید.وب سایت در واقع ساختن چیزی است که شما را به مشتریانتان نزدیک کرده و بتواند به خوبی کار کند.

اگر قصد دارید کار طراحی وب سایت خود را خودتان انجام دهید، انجامش دهید اما بخاطر داشته باشید که : خود را بجای مشتریان بگذارید.

اگر نیاز به کمک دارید چه برای مدیریت وب سایت و چه برای طراحی آن.ویا حتی جهت اعمال تغییرات در سایتی که دارید همواره می توانید با ما تماس بگیرید.تیم طراحی سایت ما همواره آماده کمک به بهبود کسب و کار شماست.


تاریخچه طراحی سایت
تاریخچه طراحی سایت
هزینه های پنهان طراحی سایت ارزان
هزینه های پنهان طراحی سایت ارزان
طراحی سایت ارزان
طراحی سایت ارزان
نرم افزارهای طراحی سایت
نرم افزارهای طراحی سایت
نظرات کاربران
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha