تعمیر و نگهداری وب سایت

اگر در تهران رانندگی کرده باشید حتما متوجه چاله و چوله های!! بسیار در خیابان ها شده اید.حتی ممکن است این موانع به خودروی شما آسیب نیز رسانده است اما چیزی که میخواهیم بگوییم ای است که اگر ماشین شما درون یکی از این چاله ها بیوفتد و سپر آن بشکند یا چرخش پنچر شود قطعا راه حل آن دور انداختن ماشین قدیمی و خرید یک ماشین جدید نیست.در برای مثالی که آورده شد خرید سپر و یک لاستیک جدید بسیار مقرون به صرفه تر است.

در مورد وب سایت ها نیز معمولا همین کار را می توان انجام داد.

اکثر صاحبان مشاغل انتظار دارند که وب سایتشان برایشان مشتری ایجاد کند که این کار از طریق جذب اولیه کاربر از طریق متدهای مختلف که بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی سایت جزئی از این متدهاست انجام می شود.زمانی که کاربر وارد سایت می شود طراحی سایت و محتوای آن باید به گونه ای باشد که کاربر را تشویق به ثبت سفارش یا تماس با شما نماید.

اگر هریک از عوامل موثر در افزایش نرخ تبدیل سایت به درستی کار نکند وب سایت مهمترین کاربرد خود یعنی جذب مشتری و افزایش فروش را از دست خواهد داد مانند یک ماشین که چرخش پنچر شده و قادر به حرکت نیست .

اینجا جاییست که ما می توانیم به شما کمک کنیم.تیم طراحی سایت ما این قابلیت را دارد که روی محدوده وسیعی از انواع وب سایت ها صرف نظر از اینکه با چه پلتفرمی نوشته شده باشند کار کنند.ما میتوانیم وب سایت شما را آنالیز کنیم و دلایل احتمالی نتیجه نگرفتن از آن را به شما اطلاع دهیم همچنین میتوانیم به شما بگوییم چه کارهایی میتوان انجام داد تا وب سایت شما کارکرد اصلی خود را بازیابد.

گذینه های مختلفی می توان برای بهبود عملکرد سایت شما معرفی کرد که تصمیم بگیرید آیا سرمایه گذاری روی این کار در ازای درامدی که از طریق وب سایتتان ایجاد می شود کار درستی است یا خیر.

به وب سایت خود خوب توجه کنید آیا کمتر انتظار شما برایتان درآمد زایی دارد ؟ اگر جوابتان مثبت است پس وقت آن رسیده اجازه دهید یک تیم حرفه ای طراحی سایتآن را بررسی کند.


اشتباهات رایج در طراحی سایت
اشتباهات رایج در طراحی سایت
طراحی سایت آژانس هواپیمایی
طراحی سایت آژانس هواپیمایی
طراحی سایت با ASPnet
طراحی سایت با ASPnet
تفاوت UX  و UI در مباحث طراحی سایت چیست؟
تفاوت UX و UI در مباحث طراحی سایت چیست؟
نظرات کاربران
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha