طراحی سایت تخصصی
28Jan2019

طراحی سایت تخصصی

طراحی سایت تخصصی در حقیقت به این معنی است که اولا شرکتی که وظیفه طراحی به عهده آن گذاشته می شود به صورت تخصصی و حرفه ای کار طراحی وب سایت و نرم افزارهای تحت وب را دنبال نماید و از طرف دیگر یک وب سایت تخصصی، باید با در نظر گرفتن نیازهای واقعی هر کسب و کار ، تحقیق در مورد مشتریان آن و به صورت اختصاصی بر اساس دستیابی به یک یا چند هدف مشخص طراحی و تولید گردد.

طراحی سایت شرکتی
14Jan2019

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت برای شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ یکی از خدماتی است که توسط شرکت های نرم افزاری ارائه میگردد.قیمت طراحی اینگونه وب سایت ها معمولا نسبت به امکانات مورد نیاز ، و همچنین زبان برنامه نویسی آن متفاوت می باشد.نکته مهم اینجاست چه نوع وب سایتی مورد نظر شماست؟ یک وب سایت شرکتی حرفه ای یا یک وب سایت شرکتی معمولی ؟!

تایپوگرافی در طراحی سایت
16Oct2018

تایپوگرافی در طراحی سایت

تایپوگرافی در طراحی وب سایت کاربردهای زیادی دارد. تایپوگرافی (Typography) نوعی هنر و مجموعه تکنیک هایی است که جهت خوانا و زیباتر شدن نوشته ها و متن های وب سایت های اینترنتی بکار می رود

مراحل انتخاب شرکت طراحی سایت
1Aug2018

مراحل انتخاب شرکت طراحی سایت

فرض کنیم شما تصمیم گرفتید که به وبسایت جدیدی نیاز دارید. اگر از شرکت طراحی سایت فعلی خودتان راضی نیستید، پس چطوری می‌توانید شرکت خوبی به منظور توسعه آنلاین کسب و کارتان پیدا کنید؟ سعی کنید پیش از هر اقدامی، تحقیقات لازم را انجام بدهید. اگر نزدیکی جغرافیایی برای شما دارای اهمیت زیادی است

طراحی وب سایت با ویژوال استودیو
13May2018

طراحی وب سایت با ویژوال استودیو

طراحی وب سایت با ویژوال استودیو یکی از کاربردهای مهم و اصلی این نرم افزار شرکت مایکروسافت است. همانطور که می دانید نرم افزار ویژوال استودیو (Visual Studio) نوعی محیط یکپارچه جهت توسعه نرم افزار (IDE) است که جهت برنامه نویسی و توسعه نرم افزارهای تحت ویندوز، وب سایت و یا برنامه های تحت وب بکار می رود.

عناصر اصلی در طراحی سایت حرفه ای
16Apr2018

عناصر اصلی در طراحی سایت حرفه ای

تجربه نشان داده کاربران همیشه از وجود مقداری خلاقیت در طراحی وب سایت استقبال می کنند هرچند که اغراق در این زمینه و استفاده از طرح هایی که با عرف مورد قبول اکثر افراد فاصله دار دو می تواند نتیجه ای عکس داشته باشد

فاکتور های موثر در موفقیت سایت فروشگاهی
1Mar2018

فاکتور های موثر در موفقیت سایت فروشگاهی

در هنگام طراحی سایت فروشگاهی و پس از آن نکاتی وجود دارد که در میزان موفقیت و افزایش نرخ تبدیل وب سایت موثر هستند.بنابراین قبل از ایجاد یک تجارت آنلاین و طراحی وب سایت فروشگاهی لازم است به طور کامل فاکتورهایی که می توانند روی نرخ تبدیل ( تبدیل بازدید کننده به خریدار) فروشگاه شما تاثیر بگذارند را شناسایی نمایید.

طراحی سایت با استفاده از MVC
25Jan2018

طراحی سایت با استفاده از MVC

ممکن است این روزها این جمله را زیاد شنید باشید : طراحی سایت با استفاده از ASP.net و تحت الگوی MVC ، فارغ از این که از میان شرکت ها و افرادی که اعلام می کنند طراحی سایت های خود را با استفاده از MVC انجام می دهد چه تعدادشان واقعا با اصول MVC آشنا هستند و از این الگوی پیشرفته مایکروسافت برای طراحی اپلیکشن های تحت وب یا طراحی وب سایت ها به صورت واقعی استفاده می کنند

فتوشاپ در طراحی وب سایت
1Jan2018

فتوشاپ در طراحی وب سایت

شاید بسیاری از کاربران وب سایت های اینترنتی ندانند که از نرم افزارهایی مانند فتوشاپ هم در طراحی وب استفاده می شود. در واقع طراحان وب امروزه سعی می کنند بسیاری از کارهایی که مربوط به طراحی front-end یک وب سایت است را با کمک این نرم افزار انجام دهند تا ظاهر وب سایت زیباتر و کاربر پسند تر شود. شاید در مورد کار با فتوشاپ در جاهایی مثل عکاسی یا گالری های هنری شنیده باشید ولی از شنیدن کاربرد فتوشاپ در طراحی وب، تعجب کنید

طراحی سایت ریسپانسیو چیست؟
28Dec2017

طراحی سایت ریسپانسیو چیست؟

شاید کلمه طراحی وب سایت ریسپانسیو (Responsive web design) را شنیده باشید و حتما می خواهید بدانید معنای آن چیست؟ به عبارت دیگر ریسپانسیو بودن یک وب سایت یا همان "واکنشگرا بودن" یعنی چه؟

بهبود جستجو در وب سایت
8Nov2017

بهبود جستجو در وب سایت

جستجو (Search) در وب سایت را می توان به عنوان مکالمه ای بین کاربر و وب سایت در نظر گرفت : کاربر اطلاعاتی که به دنبالش است را از طریق تایپ عبارات توضیح می دهد و وب سایت نیز مطالب مورد نظر را برای کاربر جمع آوری می کند و به آن پاسخ می دهد.

تست ریسپانسیو بودن سایت
29Oct2017

تست ریسپانسیو بودن سایت

تست ریسپانیسو بودن سایت با استفاده از ابزارهای آنلاین از آن جهت مهم است که ما همواره دسترسی به همه نوع گوشی های موبایل یا تبلت در اندازه های مختلف نداریم و این ابزار این امکان را به ما می دهند که بصورت رایگان ؛ نحوه نمایش و ریسپانسیو بودن سایت

چگونه یک وب سایت فروشگاهی موفق طراحی کنیم؟
3Mar2019

چگونه یک وب سایت فروشگاهی موفق طراحی کنیم؟

آیا قصد طراحی وب سایت فروشگاهی برای خود دارید و نگران هدر رفتن زمان و پول خود هستید ؟ رعایت چه نکاتی در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی می تواند تا حد زیادی منجر به موفقیت آن شود ؟ واقعیت این است که تا زمانی که طراحی وب سایت شما تکمیل نشود و اصطلاحا سایت بالا نیاید و بازدید کننده دریافت نکند نمی توان تخمین درستی در مورد موفقیت و نرخ تبدیل سایت زده شود.

انتخاب رنگ در طراحی وب سایت
27Sep2017

انتخاب رنگ در طراحی وب سایت

رنگ های مختلف می توانند احساسات مختلفی را نیز پدید آورند.با دیدن بعضی از رنگ ها احساس آرامش می کنیم و دیدن برخی دیگر احساس هیجان را به ما منتقل می کند. حتی رنگ ها می توانند در شادی یا غمگین کردن ما تاثیر داشته باشند.بنابراین انتخاب رنگ در مواردی که قصد داریم بهترین تاثیر را بر مخاطب خود گذاشته یا بهترین وضعیت را از خود نمایش دهیم اهمیت زیادی پیدا می کند. یکی از این موارد انتخاب رنگ مناسب برای طراحی وب سایت است.

طراحی سایت حرفه ای
22Aug2017

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای چگونه است ؟ اساسا یک وب سایت حرفه ای چه تفاوتی با یک سایت معمولی دارد ؟ اینها سوالاتی هستند که ممکن است ذهن بسیاری از افرادی که قصد طراحی وب سایت دارند را مشغول خود کند. دنیای اینترنت مکان بسیار بزرگ و البته پیچیده ای است و هرروزه نیز درحال گسترش و بزرگتر شدن است.همین توسعه روز افزون اینترنت و نفوذ آن در دنیای شخصی افراد باعث شده تا شرکت ها و کسب و کارهای مختلف بیش از پیش به اهمیت طراحی سایت برای خود پی ببرند.

تاریخچه طراحی سایت
26Aug2017

تاریخچه طراحی سایت

زمانی که Tim Berners-Lee در سال 1989 اینترنت را خلق کرد احتمالا فکرش را نمی کرد که دنیای اینترنت از آن زمان تا این حد تغییر کند.در واقع تاریخچه طراحی وب سایت با تاریخ اینترنت گره خورده و پس از آن تقریبا هرسال دچار تغییرات مهمی شده است.امروزه به جایی رسیده ایم که شاید تصور دنیایی بدون اینترنت و بدون وب سایت ها برایمان دشوار باشد. در این مقاله قصد داریم مروری کوتاه بر اتفاقاطی که در طراحی سایت به معنای "طراحی ظاهری" آن در چندین سال اخیر گذشته بنماییم.طراحی سایت از بخش های گوناگونی تشکیل می شود اما به صورت کلی می توان به آن را دو بخش عمده تقسیم نمود:

طراحی سایت چند زبانه
15Aug2017

طراحی سایت چند زبانه

برای طراحی وب سایت چند زبانه (Multi Language Website) لازم است نکات زیادی را در نظر گرفت و روش های انجام این کار نیز بسته به نیاز صاحبان وب سایت متفاوت است.بطور کلی می توان وب سایت چند زبانه را بدین صورت تعریف که وب سایتی است که محتوای آن به چند زبان مختلف قابل خواندن و نمایش داده شدن است. بدلیل گسترش روز افزون اینترنت ، بسیاری از وب سایت ها و شرکت ها علاقه دارند مطالب و خدماتی که ارائه می دهند از طرف افراد خارجی که زبان فارسی نمی دانند نیز قابل خواندن و استفاده باشد.

نمونه قرارداد طراحی سایت
1Aug2017

نمونه قرارداد طراحی سایت

قبل از توضیح و تشریح نمونه قرارداد طراحی وب سایت باید بدانید نوع قرارداد طراحی سایت بستگی زیادی به نوع پروژه ، طرفین قرارداد و درخواست ها دارد.طراحی سایت از جمله فعالیت های خدماتی محسوب می شود که براساس نیاز و درخواست مشتریان انجام می گیرد.در حقیقت وب سایت یک نوع نرم افزار است با ویژگی های خاص که ازطریق یک دامنه به دنیای اینترنت متصل می گردد. مراحل طراحی سایت شامل موارد متعددی می گردد که در هر مرحله نیاز است یک تیم متخصص بخشی از فرایند طراحی و تولید را به انجام برساند.همچنین نرم افزارهای طراحی وب سایت و تکنولوژی های که می توان برای تولید آن استفاده نمود نیز بسیار گسترده هستند

چرا باید وب سایت داشته باشیم ؟
23Jul2017

چرا باید وب سایت داشته باشیم ؟

احتمالا برخی افراد این سوالات را از خود می پرسند : · چرا باید یک وب سایت داشته باشم یا طراحی کنم؟ · مزایای داشتن وب سایت چیست ؟ · طراحی یک وب سایت چه کمکی می تواند به من بکند؟ و سوالاتی از این دست که نیاز به پاسخی دقیق و شفاف دارد. در آگوست سال 2017 (مرداد 96) ، 26 سال شد که اولین صفحه وب سایت وارد دنیای آنلاین گشت.باور این موضوع بسیار مشکل است دنیای اینترنت از آن سال به بعد به شکل عجیبی در حال رشد بوده است و به نظر می رسد این رشد تا ابد ادامه پیدا خواهد کرد

تعرفه و قیمت طراحی سایت
18Feb2019

تعرفه و قیمت طراحی سایت

در این مقاله قصد داریم انواع قیمت و تعرفه طراحی وب سایت در تهران را (سال 96) به شما معرفی کنیم.البته هزینه طراحی سایت های مختلف (فروشگاهی و غیر فروشگاهی) در شرکت های مختلف متفاوت است اما چیزی که ما قصد داریم بیان کنیم محدوده قیمت های "میانگین" طراحی وب سایت در تهران است که توسط شرکت های نرم افزاری یا طراحی سایت مختلف اعلام می شود.

مراحل طراحی سایت
26Aug2017

مراحل طراحی سایت

طراحی یک وب سایت حرفه ای شامل مراحل گوناگونی می شود که بی توجهی به هریک از بخش های مختلف هر مرحله ممکن است منجر به عدم موفقیت یا کاهش کارایی و راندمان وب سایت گردد.در این مقاله تلاش شده جهت افزایش کارایی شرکت های نرم افزاری، مراحل طراحی سایت که شامل 6 مرحله اصلی می گردد و نیاز است از سوی طراحان وب سایت پیموده شود را معرفی نماییم.

نرم افزارهای طراحی سایت
24Jun2017

نرم افزارهای طراحی سایت

جهت طراحی وب سایت بسته به میزانی که میخواهید در این رشته پیشرفت کنید لازم است از زبان برنامه نویسی و نرم افزارهای خاصی استفاده نمایید. برای مورد اول به مقاله زبان های برنامه نویسی برای طراحی سایت مراجعه کنید. به صورت کل برای طراحی سایت آشنایی با زبان های نشان گذاری زیر ضروری است :

طراحی سایت در تهران
19Jun2017

طراحی سایت در تهران

واقعیت این است که شرکت های طراحی سایت در تهران با شهرهای دیگر تفاوتی نمیکند ، تنها تفاوت های موجود مربوط به تکنولوژهای مورد استفاده برای طراحی وب سایت است و همچنین بازار گسترده و پررقابت در کلان شهری مانند تهران که البته وجود این رقابت زیاد در کنار مشکل تر کردن فعالیت شرکت های IT ویژگی و فواید بسیاری نیز در جهت رشد و توسعه داشته است .

خدمات پشتیبانی سایت
15Jun2017

خدمات پشتیبانی سایت

امروزه پشتیبانی سایت , بعنوان اولین نیاز مدیران وب سایت و شرکتهای طراحی سایت شناخته شده است . وضعیت اقتصادی ، شرکت های خصوصی را همواره به سمت کاهش هزینه های آنها سوق داده است .

نقش Hover در طراحی سایت
12Jun2017

نقش Hover در طراحی سایت

نقش مثبت و تاثیرگذار هاور (Hover) روی تجربه کاربری وب سایت باعث شده که به یک ویژگی پرطرفدار در طراحی سایت و بخصوص برای طراحی سایت های فروشگاهی تبدیل شود.هاورها به طور معمول برای دادن اطلاعات بیشتر به کاربر بلافاصله بعد از قرار گیری نشانگر موس (mouse) روی یک آیتم از سایت مورد استفاده قرار می گیرند.

اهمیت footer در طراحی سایت
7Jun2017

اهمیت footer در طراحی سایت

امروزه طراحی Footer (بخش پایین سایت) به اندازه Header (قسمت های بالایی) در طراحی سایت مهم است.حتی طبق بررسی ها در بسیاری از موارد بازدیدکنندگان وب سایت به فوتر سایت بیش از هدر سایت توجه نشان می دهند.بنابراین عناصری که هنگام طراحی سایت در این قسمت قرار می گیرند بسیار حائز اهمیت است. فوتر جایی است که می توان پیشنهادات ویژه را مطرح کرد،لینک مقالات را قرار داد و یا آیکون شبکه های اجتماعی را در آن گنجاند.بسیاری از طراحان هنگام طراحی سایت از اهمیت این بخش از وب سایت غافل می شوند و از عناصر نادرستی در آن استفاده می نمایند.

طراحی سایت با ASPnet
26Aug2017

طراحی سایت با ASPnet

ASP.net در حقیقت سه چارچوب (Framework) برای ساخت برنامه های تحت وب ارائه می دهد : 1- Web Form 2- MVC 3- ASP.net Web pages هرسه این فریم ورک ها دارای ثبات کافی بوده و کامل هستند به معنای دیگر شما قادرید با هرکدام از این فریم ورک ها اپلیکیشن های تحت وب فوق العاده ای خلق کنید.وب سایت نیز نوعی اپلیکشن یا برنامه تحت وب محسوب می شود بنابراین با هریک از این فریم ورک ها می توان طراحی سایت های کاملا حرفه ای را انجام داد.

ویژگی منوها در طراحی سایت
25May2017

ویژگی منوها در طراحی سایت

یکی از مهمترین نکات در طراحی سایت توجه به مسیریابی صحیح و ساختار منو سایت است.مسیریابی (Navigation) در وب سایت درواقع قابلیت کلیدی آن برای جذب و حفظ مخاطب محسوب می شود.اگر ساختار منو (Menu) و مسیریابی یک وب سایت بخوبی طراحی نشود و برای کاربران گیج کننده و بهم ریخته به نظر برسد هیچوقت نخواهند توانست مطالب و موضوعات مهم سایت را پیدا کنند و احتمالا خیلی زود خسته شده و از آن خارج می شوند.

هزینه های پنهان طراحی سایت ارزان
26Aug2017

هزینه های پنهان طراحی سایت ارزان

در حقیقت وب سایت، بزرگترین ابزار شما برای افزایش فروش محسوب می شود.طراحی سایت ارزان مطمئنا به اندازه کافی شما را حرفه ای جلوه نخواهد داد.واقعیت این است که باید یک وب سایت را چیزی بیش ترکیبی از عکس های زیبا و رنگ های جذاب در نظر گرفت هرچند ظاهر وب سایت نیز جایگاه خودش دارد.اما مهم ترین ویژگی یک وب سایت میزان کارایی آن است.ابتدا باید از خود بپرسید : هدف من از طراحی سایت چیست ؟ آیا طراحی سایت ارزان من را به اهدافم می رساند ؟

اهمیت Scrolling در طراحی سایت
10May2017

اهمیت Scrolling در طراحی سایت

اسکرول کردن در حقیقت باعث دخالت دادن کاربر و درگیر کردن وی با وب سایت می شود.گاهی مواقع اسکرول کردن در سایت سرگرم کننده است اما از همه مهمتر این است که در واقع داستانی را برای کاربر روایت می کند.یکی از بهترین روش ها برای طراحی سایت این است که به وب سایت به عنوان یک راوی داستان نگاه کنیم، هدف سایت هرچه که باشد حقیقت این است همواره درحال روایت داستانی برای کاربر است. امروزه اغلب وب سایت ها از اسکرول عمودی (Vertical Scrolling) برای هدایت کاربر به صفحات داخلی سایت و یا برای خواندن ادامه مقالات استفاده می کنند.که می توان از انواع مختلف آن در طراحی وب سایت ها استفاده نمود.

7 نکته درمورد نقش انیمیشن در طراحی سایت
8Aug2017

7 نکته درمورد نقش انیمیشن در طراحی سایت

زمانی که انیمیشن ها وارد طراحی سایت شدند چیزی بیش از یک جلوه گرافیکی جالب محسوب نمی شدند و غیر از سرگرم کردن کاربر ، تاثیر دیگری در طراحی وب سایت نداشتند. اما همزمان با گسترش دنیای وب و سریعتر شدن دسترستی به اینترنت، بهینه شدن پهنای باند و همچنین بهتر و قویتر شدن مرورگرها، انیمیشن ها تبدیل به عناصر مهمتری در طراحی سایت شدند.عناصری که زمانی تنها گوشه ای از یک وب سایت را در اختیار داشتند امروزه تبدیل به یکی از موارد اساسی و اصلی در طراحی اغلب سایت ها گردیدند. امروزه انیمیشن و جلوه های متحرک یکی از بخش های اصلی در طراحی وب سایت و جذاب نمودن آنها محسوب می شود و نادیده گرفتن آن باعث می شود سایت شما قدیمی و بدون استفاده به نظر برسد.

نقش Breadcrumb در طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی
26Aug2017

نقش Breadcrumb در طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی

برد کرامب (خرده نان ) نامی است که بر روی سیستم هدایت زنجیری کاربر در وب سایت ها نهاده شده.بکارگیری این عنصر در هنگام طراحی وب سایت این امکان را به کاربر می دهد که در هر لحظه حضور خود در وب سایت بداند در کجای سایت قرار گرفته و رابطه صفحه ای در آن واقع شده با صفحه های بالایی ( در دسته بندی های هر محصول ) چیست.اینکه اهمیت Breadcrumb ها در طراحی وب سایت های فروشگاهی چیست و چگونه باعث ایجاد احساس رضایت در کاربر می شود از جمله موارد مهمی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

مشکلات مربوط به طراحی سایت با استفاده از فلش
3May2017

مشکلات مربوط به طراحی سایت با استفاده از فلش

در ابتدا باید این سوال را مطرح کنیم که اصلا وب سایت طراحی شده با استفاده از فلش (Flash) چه نوع وب سایتی است ؟ Flash در واقع یک تکنولوژی است که متعلق به شرکت Adobe می باشد.برخی از طراحان ، طراحی وب سایت های خود را با استفاده از فلش انجام می دهند تا به وسیله آن انیمیشن و عناصر متحرک وب سایت را به نمایش بگذارند.که البته امروزه تعداد این وب سایت ها به دیلیل مشکلات متعدد آن بسیار کاهش یافته است. بیشترین استفاده از فلش در طراحی سایت مربوط نمایش عکس ها بصورت اسلاید بوده است.چیزی که خیلی ها نمی دانند این است که متن های داخل وب سایت های فلش قابل خواندن توسط موتورهای جستجو نیست.یعنی اگر وب سایتی کاملا توسط فلش طراحی شده باشد گوگل آن را به صورت یک صفحه بدون محتوا و خالی خواهد دید که تنها دارای یک فایل فلش است.

نکاتی در مورد طراحی وب سایت فروشگاهی
24Jun2018

نکاتی در مورد طراحی وب سایت فروشگاهی

همه ما چندین تجربه ناخوشایند در مورد سایت های فروشگاه آنلاین داشته ایم.عبارتی را جستجو می کنید وارد یکی از وب سایت ها می شوید و پس از چند ثانیه بدلیل طراحی نامناسب آن را ترک می کنید و یا ممکن است وارد یک وب سایت بسیار زیبا شده اما به سرعت از آن خارج شوید زیرا بعد از گذشت زمان اندکی متوجه می شوید برای سفارش دادن یا حتی یافتن کالای مورد نظرتان باید از هفت خوان رستم! عبور کنید. حتما لازم نیست طراحی سایت فروشگاه اینترنتی زیبا باشد (هرچند که زیبا بودن وب سایت به موفقیت آن کمک می کند) بلکه موضوع مهمتر این است که هرچه زودتر مشتری را به کالای مورد نیازش برساند و مشتری براحتی سفارش خود را تکمیل نماید.کیفیت تجارت آنلاین و موفقیت آن بستگی به میزان تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان باالفعل دارد.

8 نکته برای اینکه مشتری خوبی باشیم
26Aug2017

8 نکته برای اینکه مشتری خوبی باشیم

ما همواره در حال نوشتن و تحقیق در مورد این هستیم که چگونه می توانیم یک طراح وب سایت خوب برای مشتریان خود باشیم.شاید بد نباشد بدانید که خوب بودن مشتری نیز به همان میزان در بهتر شدن طراحی سایت و افزایش کیفیت آن موثر است.در حقیقت فرایند طراحی سایت در صورتی منجر به خلق یک وب سایت کارآمد می شود که همکاری خوبی بین شرکت طراح و مشتری برقرار شود. حال به این سوال می رسیم که چگونه می توانید یک مشتری خوب باشید و این امر چگونه بر روی موفقیت وب سایت شما تاثیر خواهد گذاشت ؟

بررسی وب سایت
22Aug2017

بررسی وب سایت

آیا وب سایت شما به اندازه ای که انتظار دارید باعث افزایش درآمد و فروش شما شده است ؟ آیا سایت شما در رتبه های بالای جستجوی گوگل قرار دارد ؟ اگر پاسخ شما به هریک از این سوال ها "نه" یا حتی "نمی دانم" باشد نشان دهنده این است که نیاز به بررسی و آنالیز وب سایت دارید تا مشکلات احتمالی آن مشخص شود. تیم طراحی سایت شرکت آوینا پرداز به همراه برنامه نوبسان و متخصصان سئو وب سایت این شرکت ، آماده است تا برای عیب یابی و برطرف سازی مشکلات وب سایت شما یاریتان کند. گزارش های ما برای هر وب سایت به صورت اختصاصی نوشته و ارائه می شود.متخصصان ما با دقت بسیار بالا وب سایت شما را آنالیز خواهند نمود و گزارشی دقیق و البته به زبانی ساده و بدون استفاده از کلمات پیچیده فنی برای شما تهیه خواهند کرد.

طراحی سایت مناسب برای سئو
8Aug2017

طراحی سایت مناسب برای سئو

با توجه به اینکه عمده بازدید و ترافیک وب سایت ها از موتورهای جستجو نظیرگوگل ناشی می شود انجام عملیات سئو (SEO) الویت اول برای آنلاین مارکتینگ (بازار یابی آنلاین) محسوب می گردد.برای اینکه یک وب سایت در صفحات اولیه جستجو ظاهر شود و بیشترین ترافیک را به خود جذب کند لازم است که تمام عناصر وب سایت بهینه سازی شوند. بسیاری از صاحبان وب سایت ها و طراحان سایت برای انجام سئو، تمام تمرکز خود را روی نوشتن مقالات و قراردادن کلمات کلیدی در متن می کنند.چیزی که بسیاری افراد به آن توجه نمی کنند عناصر مربوط به طراحی سایت و تاثیر بالقوه آنها بر سرعت بخشیدن به سئو وب سایت است.

6 بهانه برای عدم طراحی سایت
31Jul2017

6 بهانه برای عدم طراحی سایت

با وجود اینکه بیش از 65% افراد بالغ در ایران از اینترنت استفاده می کنند بسیار عجیب است بسیاری از شرکت ها و بخصوص مشاغل کوچک هنوز هم تصمیم ندارند تا مقداری و زمان و هزینه صرف طراحی وب سایت برای خود بکنند. طبق بررسی ها 60 درصد مشاغل کوچک در ایران دارای وب سایت نیستند.35 درصد آنها قصد دارند در سال جاری اقدام طراحی سایت بکنند و 25 درصد نیز اصلا هیچ قصدی برای طراحی وب سایت ندارند.این مقاله ممکن است به این دسته از صاحبان مشاغل کمک کند تا درک بهتری از نیاز به داشتن وب سایت بدست آورند.

طراحی سایت آژانس هواپیمایی
8Aug2017

طراحی سایت آژانس هواپیمایی

طراحی سایت آژانس هواپیمایی یا مسافرتی باید شامل چیزی بیش از صفحات پر از عکس و متن های کپی شده باشد.وب سایت شما باید منبعی برای علاقه مندان به مسافرت بوده و همچنین باید یک کانال بازایابی قوی برای هتل ها و خطوط هوایی محسوب گردد و در کنار همه اینها، این وب سایت باید به ابزاری کارآمد برای فروش بیشتر آژانس مسافرتی شما تبدیل گردد. طراحی سایت آژانس هواپیمایی باید بسیار با دقت و با استفاده از اصول صحیح انجام شود تا بتواند همه این کارها را انجام دهد.

آیا تماس گرفتن با شما آسان است؟
25Aug2017

آیا تماس گرفتن با شما آسان است؟

امروزه کاربران اینترنت بسیار بی حوصله و به تعبیری دمدمی هستند.ممکن است فقط برای چند ثانیه به یک وب سایت نگاه کنند و سپس تصمیم بگیرند که آیا می خواهند به دیدن آن ادامه دهند یا خیر.و اگر تصمیم بگیرند که با شما در تماس باشند میخواهند این کار از راحت ترین روش ممکن انجام گیرد. این یعنی اطلاعات تماس شما باید براحتی از طریق وب سایت قابل دستیابی باشد.نه اینکه پشت یک دکمه کوچک " تماس با ما " مخفی شده باشد.شاید بهتر باشد اطلاعات تماس در بالای تمام صفحات قرار گرفته باشد یا در صفحات مهم سایت پخش شود یا حداقل از طریق یک دکمه تماس قابل دستیابی باشد اما حالت ایده آل این است که تمام این موارد باهم رعایت شود. از این گذشته ممکن است شما ترجیح دهید کاربرانتان از طریق فرم تماس، با شما در ارتباط باشند اما مشتریان ممکن است دوست داشته باشند تلفن بزنند ، مسیج بدهند یا ایمیل ارسال کنند.اجازه دهید مشتریان خودشان تصمیم بگیرند از چه راهی می خواهند با شما تماس برقرار کنند.

نوع طراحی وب سایت شما چه چیزی در موردتان می گوید؟
21Mar2017

نوع طراحی وب سایت شما چه چیزی در موردتان می گوید؟

تصور کنید یکی از لوله های داخلی ساختمان شما ترکیده.شما با یک لوله کش تماس می گیرید.لوله کش از لوله های آسیب دیده بازدید می کند سپس یک لباس جین کهنه و کمی کثیف به تن می کند ، لوله ها را تعمییر وساختمان را ترک میکند.خب این احتمالا همان چیزی است که انتظارش را دارید.حال فکر کنید که لوله کش مورد نظر با یک کت و شلوار تمییز و اتو کشیده و گران قیمت بر سر ساختمان شما حاضر میشد و با همان لباس نیز مشغول کار می گشت.مطمئنا در این لحظه بسیار تعجب می کردید. اکنون در نظر بگیرید که در دادگاه هستید و پرونده مهمی دارید که باید به آن رسیدگی شود و در این لحظه وکیل شما با لباس های کثیف و روغنی همانند یک لوله کش ظاهر شود.مطمئنا در آن لحظه کاملا اعتماد به نفس خود را از دست خواهید داد.

تعمیر و نگهداری وب سایت
21Mar2017

تعمیر و نگهداری وب سایت

اگر در تهران رانندگی کرده باشید حتما متوجه چاله و چوله های!! بسیار در خیابان ها شده اید.حتی ممکن است این موانع به خودروی شما آسیب نیز رسانده است اما چیزی که میخواهیم بگوییم ای است که اگر ماشین شما درون یکی از این چاله ها بیوفتد و سپر آن بشکند یا چرخش پنچر شود قطعا راه حل آن دور انداختن ماشین قدیمی و خرید یک ماشین جدید نیست.در برای مثالی که آورده شد خرید سپر و یک لاستیک جدید بسیار مقرون به صرفه تر است. در مورد وب سایت ها نیز معمولا همین کار را می توان انجام داد.

چرا طراحی سایت حرفه ای ارزان نیست ؟
26Aug2017

چرا طراحی سایت حرفه ای ارزان نیست ؟

طراحی سایت ارزان !! جمله ای آشنا و فریبنده برای کاربران اینترنت و کسانی که قصد دارند از طریق طراحی وب سایت، کسب و کار خود را وارد دنیای آنلاین نمایند.حقیقت امر این است که بسیاری از طراحان سایت و شرکت های طراحی سایت وجود دارند که با قیمت های بسیار ناچیز اقدام به طراحی و تولید وب سایت می کنند.حتی ابزارهایی نیز وجود دارند که می توانید از طریق آنها بصورت رایگان برای خود سایت بسازید.بنابراین چرا شرکت های حرفه ای طراحی سایت مبالغ بسیار بیشتری برای کار خود دریافت می کنند ؟

آیا باید میزان بودجه خود برای طراحی سایت را به شرکت طراح اعلام کنید؟
21Mar2017

آیا باید میزان بودجه خود برای طراحی سایت را به شرکت طراح اعلام کنید؟

زمانی که یک مشتری به شرکت طراح سایت خود، نیازها و انتظاراتش را از وب سایت مورد نظرش میگوید معمولا از او خواسته می شود تا میزان بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته را نیز به آنها اعلام کند.بعضی از مشتریان با رضایت، مبلغی را که برای طراحی سایت می توانند اختصاص دهد را اعلام میکنند و برخی دیگر ترجیح می دهند راجع به این مسئله حرف نزنند و آن را بصورت یک راز نگه دارند. آیا از طریق گفتن میزان هزینه ای که میتوانید برای طراحی سایت خود بکندد به شرکت طراح کمک می کنید که بهترین و مناسبترین راهکار را برای شما در نظر گیرد یا با گفتن میزان بودجه تان در واقع این فرصت را به آنان می دهید تا قیمت را بالاتر برده ومبلغ بیشتری را از شما دریافت کنند؟

اهمیت موبایل دوست یا mobile friendly بودن وب سایت چیست؟
21Mar2017

اهمیت موبایل دوست یا mobile friendly بودن وب سایت چیست؟

ما سالها مشغول طراحی وب سایت های مختلف و برای اشخاص و مشاغل و حرفه های مختلف بوده ایم و همواره تلاش کرده ایم تا هماهنگ با تکنولوژی و فناوری های روز دنیا خدمات خود را به مشتریان ارائه دهیم و در این سال ها شاهد تحولات عظیمی در علوم مربوط به طراحی سایت بوده ایم.بدون شک در مهمترین پیشرفت و تحول ایجاد شده در این صنعت در سال های اخیر طراحی وب سایت های موبایل دوست (mobile friendly) است.یعنی طراحی سایت هایی که به صورت خودکار خود را با صفحه نمایش های کوچکتر تطبیق دهند.

درباره هزینه طراحی سایت
23Jul2017

درباره هزینه طراحی سایت

احتمالا این یکی از بیشترین سوالاتی است که از ما به عنوان طراح سایت پرسیده می شود و متاسفانه باید بگوییم یکی از سخت ترین سوالات برای پاسخ دادن هم هست. پرسیدن این سوال مانند این است که بپرسید " هزینه خرید یک ماشین چقدر است ؟ " که محدوده بسیار وسیعی دارد از 10 میلیون تومان تا سوپرماشین های چند میلیاردی.قبل از اینکه بپرسید هزینه خرید یک ماشین چه مقدار می شود، لازم است که تصمیم بگیرید از ماشین چه استفاده ای میخواهید بکنید ، لازم است تعیین کنید انتظاراتتان از ماشین چیست و چقدر میتوانید برای آن هزینه کنید یا در واقع بودجه شما برای خرید آن چقدر است. تازه پس از مشخص شدن جواب این پرسش ها میتوان به دنبال یک ماشین مناسب برای شما گشت.

هزینه های پنهان سایت های طراحی شده WordPress و Joomla
21Mar2017

هزینه های پنهان سایت های طراحی شده WordPress و Joomla

هم سایت های طراحی شده توسط WordPress و هم Joomla مزایای خودرا دارند اماهیچکدام از اینها نمی توانند در تمام زمینه ها بالاترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهند. یکی از مزایای اصلی طراحی این وب سایت ها پایین بودن هزینه اولیه آنهاست.شرکت های طراحی سایت زیادی هستند که تخصصشان ایجاد وب سایت هایی تحت پلتفرم های WordPress یا Joomla است.این شرکت ها می توانند با سرعت زیاد و در زمانی بسیار کوتاه چندین وب سایت تولید کنند.در واقع ساخت وب سایت از طریق وردپرس و جوملا نیاز به مهارت زیادی ندارد و با کمی آگاهی و آموزش می توان با این پلتفرم ها کار کرد از این رو هزینه طراحی آنها نسبت به هزینه طراحی وب سایت های اختصاصی کمتر است.

4 نکته مهم در طراحی وب سایت در سال 96
26Aug2017

4 نکته مهم در طراحی وب سایت در سال 96

سال جدید نیازمند شروعی جدید نیز هست تا با بیشترین انرژی چرخ های صنعت و کسب و کار خود را به حرکت درآوریم.امروزه وب سایت ها نیز جزئی جداناپذیر از فضای کسب و کار شده اند.درواقع طراحی یک وب سایت حرفه ای بیشتر از هر روش دیگری در موفقیت بازاریابی و رشد فروش بسیاری از تجارت ها موثر است.تا جاییکه صاحبان بسیاری از مشاغل هزینه و وقت زیادی برای طراحی وب سایت های خود میکنند.واقعا چرا برای برخی از صاحبان کسب و کار داشتن یک وب سایت حرفه ای تا این حد اهمیت و اولویت دارد ؟ جواب این سوال تنها یک جمله است : چون این کار موثر است.زمانی که شخصی کسب و کار خود را وارد دنیای آنلاین می کند پس از مدت کوتاهی به مزایای بیشمار و تاثیر فوق العاده آن در رشد تجارت خود پی خواهد برد.

چرا طراحی یک وب سایت و ورود به دنیای اینترنت ضروری است؟
21Mar2017

چرا طراحی یک وب سایت و ورود به دنیای اینترنت ضروری است؟

امروزه کسب و کارهای آنلاین به سرعت در حال گسترش در فضای اینترنت هستند.بسیاری از بیزینس ها در حال رورد به دنیای اینترنت هستند تا بتوانند از این طریق راحت تر به مخاطبان هدف خود دسترسی یابند.در حقیقت هسته اصلی یک تجارت موفق آنلاین، وب سایت مربوط به آن تجارت است.بنابرابن طراحی یک سایت مناسب و حرفه ای به عنوان اولین و اساسی ترین قدم برای ورود یک تجارت به دنیای اینترنت محسوب می شود.هرقدر هم که محصولات یا خدمات شما عالی و فوق العاده باشند اگر مخاطبان شما چیزی راجع به آنها ندانند کسب و کار آنلاین شما رشد کافی نخواهد کرد. اگر تصور می کنید که کسب و کار شما بدون ورود به دنیای اینترنت مانند سابق قادر به ادامه خواهد بود اشتباه میکنید برای اینکه همچنان در بازار رقابتی امروز بتوانید به کار خود ادامه دهید نیاز به ورود به دنیای اینترنت و در مهمترین و اولین قدم نیاز به طراحی سایت مناسب برای کسب و کار خود دارید.

نماد اعتماد الکترونيکی چیست ؟
21Mar2017

نماد اعتماد الکترونيکی چیست ؟

نماد اعتماد الکترونیکی نمادی است که از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است به وب سایت ها طراحی شده به عنوان تاییدیه آن ها داده می شود. این نشان منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر می شود و به کسب و کارهای مجازی که مجوز فعالیت دارند با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آنها اعطا می‌گردد؛ نماد اعتماد الکترونیکی پس از بررسی وب‌سایت و احراز هویت و صلاحیت مالک (حقیقی یا حقوقی) آن برای مدت یک سال صادر می‌گردد.

اشتباهات رایج در طراحی سایت
21Mar2017

اشتباهات رایج در طراحی سایت

در این مقاله به برخی از اشتباهات رایج در طراحی سایت که ممکن است توسط طراحان سایت در پروسه طراحی وب سایت به آنها توجه نکنند، اشاره می نماییم. با در نظر گرفتن این اشتباهات و یا برطرف کردن آنها، زمان ماندگاری کاربران در وب سایت شما بیشتر می شود . این امر موجب کابر پسند شدن وب سایت شما و همچنین افزایش رنکینگ آن در موتورهای جستجو می شود. فونت : استفاده از فونت با سایز نامناسب و یکنواخت سبب می شود برخی از کاربران خود را از دست دهید. زیرا باعث ناخوانایی وب سایت گردیده، و نیز وضوح سایت شما را کاهش می دهد

ویژگی های یک وبسایت موفق
26Aug2017

ویژگی های یک وبسایت موفق

با توجه به دسترسی بیشتر مردم دنیا به وب سایت ها و همچنین نیاز به وب سایت مناسب جهت معرفی کسب و کار و نیزمعرفی نمونه کارهای خود در بستر وب ، نیاز به طراحی سایت مناسب همیشه وجود داشته است. با توجه به رقابتی که در فضای مجازی وجود دارد ، شما تنها با طراحی سایت استاندارد و همچنین با یک طراحی منحصر به فرد خواهید توانست یک وب سایت مناسب جهت افزایش بازاریابی خود را ایجاد نمایید . توجه داشته باشید که شرکتی را که برای طراحی سایت انتخاب مینمایید ، یک شرکت معتبر بوده که به اصول برنامه نویسی و بهینه سازی سایت و نیز طراحی سایت مسلط باشد .

روانشناسی رنگ در طراحی وب سایت
9Jul2017

روانشناسی رنگ در طراحی وب سایت

یکی مسائل و چالش های اصلی در طراحی وب سایت انتخاب تم های رنگی برای آن است.برای انتخاب رنگ مناسب چندین روش وجود اما یکی از مهمترین و بهترین روش ها انتخاب رنگ اصلی مربوط به لوگو و برند صاحب وب سایت است.منظور از رنگ اصلی همان رنگی است برجسته تر از رنگ های دیگر در برند به چشم می آید مانند رنگ قرمز تند در برند کوکاکولا.

تفاوت وب سایت های داینامیک و استاتیک چیست ؟
21Mar2017

تفاوت وب سایت های داینامیک و استاتیک چیست ؟

وب سایت های استاتیک زیادی در دنیای اینترنت وجود دارند که ممکن است با دیدن آنها در وهله اول متوجه استاتیک بودن این وب سایت ها نشوید.اگر وب سایتی که میبینید بسیار ساده و برای یک شرکت کوچک باشد و تنها اطلاعات ساده و اصلی صاحب آن را بدون هیچ شاخ و برگ اضافی درون خود جای داده است به احتمال زیاد به صورت استاتیک طراحی شده. سایت هایی که استاتیک طراحی می شوند تنها از طریق یک شخص آشنا به برنامه نویسی یا طراحی سایت امکان آپدیت یا ویرایش دارند.

اهمیت فضاهای سفید در طراحی سایت
21Mar2017

اهمیت فضاهای سفید در طراحی سایت

طراحان سایت آن را می ستایند و صاحبان سایت تمایل دارند آنن را پر کنند! براستی اهمیت فضای سفید (Whitespace) و نقش آن در طراحی سایت چیست ؟ فضای سفید در سایت یکی از بیشترین عناصری است که مورد غفلت طراحان قرار می گیرد.بیشتر مواقع فضای سفید در سایت به عنوان بک فضای خالی که باعث به هدر رفتن فضای قابل مشاهده در صفحات نمایش می شود در نظر گرفته می شود.با این حال حقیقت این است که فضای سفید یکی با ارزشترین بخش های طراحی یک سایت فوق العاده و مدرن است. اما اهمیت آن در چیست و چگونه می توان از این بخش های مفید به صورت مناسب استفاده نمود.

موارد مهم در طراحی صفحه اول سایت
21Mar2017

موارد مهم در طراحی صفحه اول سایت

طراحی خوب یک وب سایت می تواند کاربران را در اولین برخورد با یک برند وتجارت تحت تاثیر قرار دهد.زمانی که کاربر وارد یک وب سایت تجاری می شود باید خیلی زود متوجه شود که شما که هستید و چه کاری انجام می دهید.اما واقعیت این است که بسیاری از سایت های طراحی شده در این مورد ضعف داشته و این امر باعث می شود مشتریان زیادی را از دست بدهند چرا که تاثیر مثبت لازم بر مشتری گذاشته نشده.یکی از موارد اساسی در داشتن کسب و کار و تجارت موفق، ایجاد حس اعتماد در مشتری است.

اشتباهات رایجی که باعث می شود سایت فروشگاه اینترنتی شما بازده کمی داشته باشد
24Jun2018

اشتباهات رایجی که باعث می شود سایت فروشگاه اینترنتی شما بازده کمی داشته باشد

در ابتدا باید این نکته را بیان کرد که ایراد کار از جانب خود شماست و تا به این باور نرسید احتمالا کار زیادی از پیش نخواهید برد.درصورتی که طراحی سایت خود را به دست افراد مختصص و ماهر سپرده اید و وب سایت طراحی شده مشکل فنی نداشته باشد و در اگر سایت فروشگاهی خود را درست و حرفه ای چیده باشید مشتریان خواهند آمد.زمانی که شما یک سایت فروشگاه اینترنتی دارید و از طریق آن اجناس خود را می فروشید در واقع دارید با تمام خرده فروشی های دیگر در دنیای مجازی رقابت میکنید.

سوالاتی که باید قبل از ایجاد یک تجارت آنلاین از خود بپرسید
21Mar2017

سوالاتی که باید قبل از ایجاد یک تجارت آنلاین از خود بپرسید

تجارت آنلاین یعنی شما محصول یا خدماتی ارائه می دهید و از طریق دنیای اینترنت قصد دارید آن را معرفی و به دست متقاضیان یا مشتریان برسانید.در واقع راه اندازی یک تجارت آنلاین بسیار شبیه طراحی یک سایت فروشگاهی است اما لزوما به همان معنی نیست. زمانی که قصد دارید کالایی را از طریق دنیای اینترنت معرفی کنید از این ابزار فوق العاده سودمند برای رونق کسب و کار خود و همچنین کسب اعتبار و شهرت استفاده نمایید باید چند سوال ساده اما مهم را خود بپرسید :

نقش اسلایدر در طراحی سایت
21Mar2017

نقش اسلایدر در طراحی سایت

اسلایدر ها در واقع بخشی از طراحی سایت هستند که محتوای خاصی را بصورت اسلایدهای پشت سرهم نمایش میدهند.این محتوا میتواند شامل عکس ، اطلاعات در مورد موضوعی خاص ، اخبار ، مقالات جدید و لینک و.. باشد.همچنین اسلایدها می توانند به گونه ایی طراحی شوند که به صورت خودکار جابجا گردند یا کاربر آنها را جابجا کند یا در واقع ورق بزند

تفاوت شرکت های طراحی سایت حرفه ای با سایر شرکت ها چیست؟
26Aug2017

تفاوت شرکت های طراحی سایت حرفه ای با سایر شرکت ها چیست؟

همانند دیگر صنایع،صنعت طراحی وب سایت نیز دارای شرکت های حرفه ای طراحی سایت و شرکتهایی است که سایت های ارزان مثلا 500 هزار تومانی طراحی می کنند. بسیار از صاحبان کسب و کارهای کوچک که به دنبال طراحی سایت برای خود هستند این سوال را از ما می پرسند: "چه چیزی شما را متفاوت می کند ؟ " یا "چرا من باید چندین میلیون تومان هزینه برای طراحی سایت بدهم در حالیکه بسیاری از شرکت ها یا افراد این کار را با مبالغی بسیار کمتر انجام می دهند؟

چگونه یک طراحی سایت فوق العاده می تواند بر ناخوداگاه مخاطب تاثیر بگذارد؟
21Mar2017

چگونه یک طراحی سایت فوق العاده می تواند بر ناخوداگاه مخاطب تاثیر بگذارد؟

طراحی سایت شما بیشتر از آنچه که فکر می کنید می تواند بر مخاطبان تاثیرگذار باشد.در کنار عناصر مربوط به خودآگاه مانند طرح و قالب ، محتوا و کاربری سایت مسیرهایی نیز وجود دارد که ناخواداگاه مخاطبان شما را تحت تاثیر قرار می دهد.زمانی که افراد برای بار اول به سایت شما مراجعه می کنند تمام فضای سایت را در ذهن خود ثبت می کنند.سپس در همان چند ثانیه اول بر اساس واکنش ناخوداگاه خود به طراحی سایت تصمیم میگیرند که در سایت باقی بمانند و به خواندن ادامه دهند یا خیر.

بوت استرپ (Bootstrap) در طراحی سایت چیست ؟
8Aug2017

بوت استرپ (Bootstrap) در طراحی سایت چیست ؟

بوت استرپ یکی از سری ابزارهای رایگان برای طراحی است که توسط برنامه نویسان و طراحان سایت مورد استفاده قرار می گیرد.بوت استرپ شامل HTML ، CSS ، JavaScrtips و دیگر زبان ها و قالب های برنامه نویسی تحت وب میشود که برای سریع تر و آسان تر کردن پروسه طراحی سایت استفاده می گردد. امروزه با افزایش روز افزون استفاده از اینترنت،دستگاه های مختلفی برای اتصال و استفاده از دنیای اینترنت طراحی شده است.در حال حاضر ما از ابزار مختلفی مانند کامپیوتر،لپتاپ،موبایل،تبلت،تلوزیون و حتی ساعت های هوشمند برای ورود به شبکه اینترنت استفاده می نماییم.

فرمت های رنگی RGB و CMYK برای طراحی سایت و طرح های چاپی
21Mar2017

فرمت های رنگی RGB و CMYK برای طراحی سایت و طرح های چاپی

کارکردن روی پروژه های وب در کنار پروژه های چاپی می تواند چالش برانگیز باشد.یادگیری و آموزش اینکه هریک از اینها فرمت های رنگی چگونه کار می کنند باعث می شود همواره در طراحی سایت و هم در طراحی های چاپی مانند کارت ویزیت و بروشور به ترکیب رنگی موردنظر خود دست یابید.

10 قانون کلی طراحی سایت برای تاثیرگذاری بیشتر
21Mar2017

10 قانون کلی طراحی سایت برای تاثیرگذاری بیشتر

همانند جمله معروف " زیبایی در چشمان بیننده نهفته است نه در چیزی که به آن می نگرد" باید گفت تاثیرگذار بودن یک طراحی سایت نیز توسط بیننده آن قابل قضاوت است نه توسط مالک سایت.فاکتورهای بسیار زیادی وجود دارد که بر تاثیرگذار بودن سایت اثر میگذارد که تنها مربوط به ظاهر و شکل (زیبا بودن طراحی سایت) نیست بلکه به عملکرد آن (راحت بودن استفاده از سایت) هم ارتباط نزدیک دارد.

سیستم رمزگذاری SSL لزوما به معنی امنیت نیست
21Mar2017

سیستم رمزگذاری SSL لزوما به معنی امنیت نیست

اخیرا بحث های زیادی در مورد SSL در گرفته است.یکی از دلایل داغ شدن این بحث به این دلیل است مروگر محبوب گوگل کروم Google Chrome اعلام کرده از امسال هنگام بازدید از وب سایت هایی که از SSL استفاده نمیکنند یک پیغام هشدار در این مرورگر نمایش داده خواهد شد.گوگل نیز از دو سال قبل وب سایت های طراحی شده را ترغیب به استفاده از این سیستم کدگذاری کرده است.حتی از دوسال پیش الگوریتم های جستجوی گوگل امتیازاتی را برای سایت هایی که از SSL استفاده میکنند در نظر گرفته اند و جایگاه این سایتها را ارتقا میدهند.

تم های رنگی محبوب طراحی سایت در سال 2017
21Mar2017

تم های رنگی محبوب طراحی سایت در سال 2017

آنگونه که پیداست در سال 2017 ما شاهد موج های زیادی از رنگهای عمیق و برجسته به همراه بک گراند های تیره خواهیم بود.رنگ هایی را قرار است ببینم که برای تجدید خاطره و ایجاد احساسات استفاده می شوند.رنگهای بنفش تیره ، آبی و ارغونی در مرکز صحنه ها قرار میگیرند و با رنگ قرمز تیره همراهی می شوند. رنگ های امسال بسیار فریبنده بوده و کاریزما و عمق زیادی به طراحی ها در مقایسه با سالهای قبل اضافه خواهند نمود.

طراحی سایت ارزان
22Jun2017

طراحی سایت ارزان

هدف نهایی طراحی سایت افزایش درامد و بهبود کسب کار است.مطمئنن باشید اگر همه کسب و کارها با طراحی یک سایت ارزان تحولی چشمگیر می کردند قطعا همه صاحبان مشاغل این کار را انجام می دادند.واقعیت این است که طراحی یک سایت که از نظر طراحی و مباحث علمی و تکنیکی مانند نحوه چینش منو،استفاده درست از عکسها و دکمه ها و .. حرفه ای باشد و بتواند باعث ترغیب هرچه بیشتر مشتری شود نیاز به بکارگیری افراد بسیار تجربه و دانش بالای فنی دارد که این امر اصلا ارزان نیست

تفاوت UX  و UI در مباحث طراحی سایت چیست؟
8Aug2017

تفاوت UX و UI در مباحث طراحی سایت چیست؟

UX مخفف User Experience Design است که به مفهوم تجربه یا حسی است که یک وب سایت به کاربر منتقل می کند. UI نیز کوتاه شده User Interface Design می باشد که به مفهوم بخش های قابل رویت یک وب سایت هنگام مشاهده بازدید کننده است. درواقع با وجود نزدیکی و رابطه UX و UI در مبحث طراحی سایت اما در مفهوم و همچنین روند کار بسیار با یکدیگر متفاوت می باشند. UX در حقیقت بیشتر مربوط به موضوعات آماری و تکنیکی و فنی سایت است درحالی که UI بیشتر نزدیک به مفهومی است که آن را با طراحی گرافیکی می شناسیم.

اهمیت هدایت درست کاربر در طراحی سایت
25Aug2017

اهمیت هدایت درست کاربر در طراحی سایت

شما هیچوقت بدون قطب نما یا یک نقشه راهنمای دقیق به گردش در یک جنگل ویا کوهنوردی نخواهید رفت.حتما میدانید اگر ساعتنها در میان کوه ها یا میان درختان حرکت کنید بدون اینکه بدانید کجا هستید و به کجا می روید درد سر بزرگی برای خود ایجاد خواهید نمود. زمانی که موضوع بحث وب سایت باشد، سیستم هدایت و ناوبری (navigation system) در طراحی سایت همانند یک نقشه راهنما برای تمام صفحات و مطالب داخلی وب سایت عمل می نماید.

طراحی سایت چیست ؟
17Oct2017

طراحی سایت چیست ؟

طراحی فرایندی است که از جمع آوری ایده ها آغاز می شود سپس با ظرافت بسیار آنها را دسته بندی و اجرا می نماید تا در نهایت به هدفی مشخص برسد.طراحی سایت نیز فرایندی مشابه می باشد که هدف آن ارائه محتوا در قالب صفحات وب است تا کاربران نهایی بتوانند از طریق اینترنت به آن دسترسی یابند.

چقدر طول می کشد تا یک وب سایت طراحی و ساخته شود ؟
21Mar2017

چقدر طول می کشد تا یک وب سایت طراحی و ساخته شود ؟

معمولا از ما سوال میشود " طراحی و ساخت یک وب سایت چقدر زمان می برد ؟ " ساده ترین راه برای پاسخ دادن به این سوال ارتباط دادن طراحی سایت به رقابت های شطرنج است.در مسابقات شطرنج ساعتی در کنار صفحه بازی وجود دارد.هر بازیکن نوبت خود را بازی میکند و به محض تمام شدن حرکت ضربه ای روی ساعت می زند و از آن به بعد نوبت حرکت شخص روبروست.