تعرفه و قیمت طراحی سایت

انواع قیمت و تعرفه طراحی وب سایت در تهران (سال 1403) در این صفحه به شما معرفی می شود.هزینه طراحی سایت در شرکت های مختلف متفاوت است.هر شرکت براساس عوامل مختلفی هزینه و قیمت طراحی وب سایت های خود را اعلام می کند.هرچند دریافت مبالغ بالا لزوما به معنی حرفه ای بودن و کیفیت بالا نیست، اما باید توجه داشته باشید که قطعا یک سایت حرفه ای ، ارزان نخواهد بود. چراکه استفاده از دانش و تجربه برنامه نویسان و طراحان حرفه ای و همچنین بکارگیری آخرین تکنولوژی های دنیا هزینه زیادی دارد.

قیمت طراحی سایت اختصاصی در شرکت آوینا پرداز را می توان در یک بازه معقول و متوسط در نظر گرفت.در تعرفه های ما از قیمت های سرسام آوری که توسط برخی شرکت ها اعلام میگردد خبری نیست و از سمت مقابل، بدلیل تعهد ما به استفاده از افراد حرفه ای و خلاق و جدیدترین تکنولوژی ها، امکان طراحی وب سایت با قیمت های بسیار ارزان هم وجود ندارد. 


اما پیش از پرداختن به جزییاتِ هزینه ها ، لازم است  نکات مهمی را جهت افزایش اطلاعات شما ذکر کنیم:

در ابتدا باید بگوییم بهتر است مقاله های زیر را را مطاله نمایید تا دید بهتری در مورد انواع وب سایت ها بدست آورید.طراحی سایت ارزان 

چرا طراحی سایت حرفه ای ارزان نیست

دانستنی های پیش از سفارش طراحی سایت


فریب قیمت های بالا برای طراحی سایت را نخورید!

واقعیت این است که شما هیچگاه به اندازه یک شرکت طرحی سایت در مورد انواع وب سایت ها ، نحوه کارکرد آنها ، مشکلات و مزایای هریک از روش های طراحی، اطلاعات و آگاهی ندارید و همچنین به اندازه اعضای یک شرکت نرم افزاری حرفه ای مطالعه و تحقیق در خصوص آخرین روش ها و راه کارها در دنیای بازاریابی آنلاین نداشته اید.

البته بسیاری از شرکت های طراحی سایت هستند که همچنان از روش ها و تکنولوژی های قدیمی برای ساخت سایت های خود استفاده می کنند و تنها با استفاده از یک ظاهر و پوسته زیبا سعی می کنند وب سایت طراحی شده را نیز حرفه ای و بروز جلوه دهند که مطمئنا یک فرد غیر متخصص نمی تواند متوجه این اختلاف شود.اما پس از مدتی قدیمی بودن تکنولوژی ها در عمل مشکلات زیادی را بوجود خواهند آورد. عقیده ما این است که برای یک شرکت حرفه ای، هیچ بن بست و محدودیتی وجود ندارد و اگر از شرکتی جملاتی مانند "نمی توانیم چنین امکانی به سایت شما اضافه کنیم" شنیدید بدانید که با یک شرکت طراحی سایت غیرحرفه ای طرف هستید. 

همانطور که ما در مورد بسیاری از جنبه های کاری و حرفه ای شما آگاهی نداریم و در صورتی که بخواهید براحتی می توانید "جوجه را جای قناری" به ما بفروشید! متاسفانه در بسیاری از شرکت های IT و طراحی نیز از عدم اطلاعات مشتریان سوء استفاده می شود و به بهانه های واهی مبالغ هنگفتی جهت طراحی یک سایت ساده اما خوش زرق وبرق، دریافت می گردد.


1- ظاهر وب سایت معمولا تاثیر زیادی در قیمت آن ندارد

بخاطر داشته باشید ، ظاهر سایت و جلوه های گرافیکی معمولا تاثیر خیلی زیادی روی هزینه طراحی وب سایت شما ندارند.مگر طراحی های بسیار خاص که تماما با استفاده از اسکریپت و jQuery انجام گردد. تعداد این نوع سایت ها انگشت شمار بوده و استفاده های بسیار خاصی دارند.

بنابراین فریب ظواهر سایت ها را نخورید! ظاهر سایت یکی بخش های بسیار ساده وب سایت است که معمولا نیاز به دانش خاصی ندارد و هر طرحی که مد نظر شما باشد را می توانید در سایت خود داشته باشید.چیزی که در طراحی مهم است چیدنِ عناصر مهم وب سایت در بخش های مهم است. از این حیث هر وب سایت بر اساس نوع کاربرانی که دارد با دیگری متفاوت است. بسیار مهم است تحقیقات لازم، مثلا در مورد نوع حرکت چشم کاربران روی صفحه مانیتور قبل از شروع کار طراحی وب سایت انجام گرفته باشد.بسیاری از شرکت های طراحی سایت بجای توجه به نکات کاربردی جهت هدایت کاربر به صفحه های مهم و کلیدی با ایجاد یک ظاهر گرافیکی زیبا و چند جلوه حرکتی در وب سایت سعی در حرفه ای نشان دادن وب سایت طراحی شده و البته دریافت مبالغ بالا از مشتریان دارند که به هیج وجه نه از نظر حرفه ای و نه از نظر اصولی مورد تایید نیست.


2- طراحی سایت های بی کیفیت و قالب آماده وردپرس و جوملا حداکثر 5 میلیون تومان!

در مقالات متعددی به این موضوع اشاره کرده ایم که وب سایت های WordPress و Joomla و اصولا وب سایت های CMS آماده که به آنها قالب آماده نیز گفته میشود  از پلتفورم های کاملا رایگان استفاده می کنند که در دسترس عموم قرار دارد.شرکت های مختلف طراحی وب سایت تنها برای سرهم بندی کردن اجزای آماده و رایگان این نوع سایت ها یا تغییرات جزئی در ظاهر و جابجایی چند کُد ممکن است از شما مبالغ هنگفنتی را طلب کنند.در ادامه معایب و مشکلات بی شمار سایت های CMS آماده ای مانند وردپرس را برایتان کمی شرح خواهیم داد اما چیزی که الان لازم است بدانید این است که با اینکه در گذشته در زمینه طراحی این نوع سایت ها مانند جوملا و وردپرس  بسیار فعال بوده ایم اما در حال حاضر بدلیل مشکلات بی شماری که این CMS ها برای مشتریان بوجود می آورند هیچگونه فعالیتی در این زمینه در شرکت آوینا پرداز وجود ندارد.


هزینه های پنهان طراحی سایت های جوملا و وردپرس را مطالعه نمایید.


واقعیت این است که درصورت کمی جستجو در اینترنت خودتان نیز می توانید یک وب سایت قالب آماده را با استفاده از چندین پلتفورم موجود از جمله Joomla  ، WordPress ، Drupal ، Wix و.. برای خود بسازید و اصلا نیازی به هزینه زیاد جهت طراحی وب سایت با استفاده از این پلتفورم ها وجود ندارد.


3- طراحی سایت با قیمت های خیلی ارزان یعنی شروع دردسر!

همانطور که در ابتدای این صفحه نیز اشاره شد طراحی سایت حرفه ای به هیچ وجه ارزان نیست! منظور ما وب سایت های حرفه ای است که برای هر مشتری بصورت انحصاری کد نویسی و تولید می شود. در واقع یک وب سایت ارزان نمی تواند حرفه ای باشد زیرا طراحی یک سایت حرفه ای نیاز به استخدام و بکارگیری افراد حرفه ای دارد.بکارگیری طراحان و برنامه نویسان با تجربه و با سطح دانش بالا ، که سالیان زیادی به مطاله و آموزش پرداخته اند ارزان نیست.

همچنین به شرکت هایی که با قیمت های کمتر از 15.000.000 تومان به شما وعده یک سایت اختصاصی را میدهند با دیدی محتاطانه نگاه کنید. بسیاری از شرکت ها حتی ممکن است در ابتدا قیمت های کمی را برای طراحی اعلام کنند اما پس از مدتی با بهانه های مختلف مبالغ بیشتری را برای پیشبرد پروژه طلب نمایند. که در این مورد مذاکرات اولیه و قراردادهای طراحی سایت می تواند تا حدودی کمک کننده باشد.

اما تعرفه طراحی وب سایت قابل مدیریت است تا در نهایت با استفاده از مشاوره های تخصصی و بررسی نیازها، قیمت نهایی معقول و به صرفه باشد.


4- فریب نام تجاری، برند و شرکت های طراحی سایت صفحه های اول گوگل را نخورید!

برخی شرکت های طراحی سایت بواسطه سابقه بیشتر برند مطرح تری دارند و برخی نیز از طریق هزینه های هنگفت تبلیغاتی در لینک های ابتدایی جستجوی گوگل قرار گرفته اند.البته تاکید می کنیم که اشاره ما به همه شرکت های طراحی وب سایت حاضر در صفحه اول جستحوی گوگل یا همه شرکت های قدیمی نیست. نکته ای که قرار است در این بخش راجع به آن صحبت کنیم این است که برخی شرکت ها بواسط سابقه بیشتر و نام تجاری خود و همچنین تعداد بالای مشتریان ، قیمت های بسیار بالایی را جهت طراحی یک سایت ساده اعلام می کنند. در حالت عادی قیمت طراحی یک سایت اختصاصی ساده شرکتی نباید از محدوده 50.000.000 تومان فراتر برود. اما مشاهده شده برخی از این شرکت ها مبالغ چندین برابر را به بهانه های مختلف! از مشتریان خود دریافت می کنند.

حقیقت این است که خرید وب سایت مانند خرید پوشاک و لباس یا لوازم خاگی نیست! که قیمت آن وابستگی زیادی به نام تجاری داشته باشد

لازم است با نگاهی بازتر به قیمت های اعلامی کنید. از طرفی بخاطر داشته باشید معمولا شرکت های طراحی سایت قدیمی تر همچنان از تکنولوژی های قدیمی استفاده می کنند به دلیل اینکه بروزرسانی و همسان سازی مجدد تمام بخش های سازمان با سیستم های جدید هزینه بسیار هنگفتی نیاز خواهد داشت. از طرف دیگر، بزرگ بودن شرکت طراحی لزوما به معنی حرفه ای تر بودن و بروزتر بودن نیست. بلکه طبق تجربه ی اکثر کاربران، هرچه شرکت طراحی بزرگتر و قدیمی تر باشد و مشتریان بیشتری داشته باشد به همان اندازه پشتیبانی ضعیفی خواهد داشت چراکه پاسخگویی به مشکلات مشتریان، زمان زیادی را طلب می کند و عملا ممکن است برای یک تغییر یا یک رفع اشکال ساده مدتها در صف انتظار بمانید!


طراحی وب سایت ترکیبی از هنر و دانش است ، استفاده از بروزترین تکنولوژی ها برای خلق اثری که بتواند وجه بسیار خوبی از شرکت و سازمان شما به مشتریان نشان دهد.5- طراحی سایت اختصاصی با ASP.Net , قیمت بیشتر و کارایی چندین برابر

پیش از پرداختن به قیمت ها، توضیح مختصر دیگری لازم است و آن اینکه تمامی پروژه های طراحی سایت شرکت آوینا پرداز با استفاده از ASP.net شرکت مایکروسافت و و تحت الگوی MVC  انجام می شود که بروزترین و حرفه ای ترین مِتُد برنامه نویسی تحت وب و طراحی وب سایت حال حاضر در دنیا است.برای اطلاعات بیشتر به بخش معرفی MVC در وب سایت Microsoft مراجعه کنید : ASP.NET Core MVCاستفاده از این روش ممکن است قیمت طراحی سایت شما مقداری افزایش دهد اما مزایای بیشمار طراحی سایت ASP.net و بویژه استفاده از الگوی پیشرفته MVC ، سرعت بالا، امکانات فوق العاده جهت گسترده شدن ،  هزینه نگهداری و آپدیت راحت تر و..  کاملا شما را قانع خواهد نمود.

برخی از ویژگی های طراحی سایت های ASP.net تحت الگوی MVC ارائه شده توسط مایکروسافت :

·  تضمین امنیت وب سایت ها از طرف مایکروسافت

·  سرعت بالای وب سایت های طراحی شده

·  کنترل کامل بروی HTML از طریق MVC

·  تبدیل وب سایت به قطعات بسیار کوچک که سرعت بروزرسانی آن را چندین برابر می نماید

·  امکان طراحی وب سایت های کاملا داینامیک همراه با کنترل مضاعف بروی تمام اجزا

·  پتانسیل بالای این وب سایت ها برای گسترده تر شدن و اضافه نمودن ویژگی های جدید با صرف هزینه و زمان اندک

·  امکان اتصال وب سایت به انواع نرم افزارهای داخلی و اپلیکیشن های موبایل


بصورت کلی می توان وب سایت ها را به دو دسته زیر تقسیم بندی کرد:

1- وب سایت های شخصی و شرکتی Presentation:

این وب سایت ها که به سایت های Presentation نیز معروف هستند بیش از 90% وب سایت های طراحی شده در وب را تشکیل می دهند.سایت Presentation در حقیقت یک وب سایت داینامیک محسوب می شود که بنا به درخواست صاحب وب سایت و همچنین نوع کسب وکار، ویژگی های مختلفی می تواند داشته باشد و جوابگوی تمام نیازهای بخش بسیار زیادی از مشاغل و فعالیت ها از جمله : پزشکان ، کلینیک ها ، شرکت های مهندسی ، طراحی دکوراسیون ، شرکت های خدماتی ، گالری ها ، شرکت های تجاری بین المللی ، وکلا ، آموزشگاه ها و.. می باشد.

قیمت و تعرفه طراحی سایت حرفه ای presentation بر اساس ویژگی هایی که مشتری در نظر دارد محاسبه می شود.


قیمت طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی وب سایت(شرکتی) با ویژگی های زیر بین 45.000.000 تا 55.000.000 تومان·  طراحی سایت اختصاصی ASP.net تحت MVC

·  بهینه سازی سایت و  سئو OnPage

·  طراحی سایت کاملا Responsive و سازگار با موبایل و تبلت

·  طراحی صفحه های گروه های خدمات، مقالات، ارتباط با ما (نقشه) و درباره ما

·  امکان اضافه نمودن تعداد بی شمار صفحه و منو در وب سایت

·  قابلیت اتصال وب سایت با سامانه پیام کوتاه

·  پنل کاربری حرفه ای با کاربرد آسان

·  یک سال پشتیبانی و هزینه هاست رایگان

البته این ها تنها بخشی ازده ها ویژگی این وب سایت محسوب می شود.برای مثال با توجه به مشاغل میتوان امکانات اضافی در وب سایت قرارداد از جمله :

·  نوبت دهی آنلاین برای پزشکان و کلینیک ها

·  فیلتر پیشرفته محصولات و خدمات برای وب سایت های تجاری

·  اضافه نمودن زبان دوم یا سوم به وب سایت

·  طراحی فروم(پرسش و پاسخ کاربران) در سایت

و..

آیا امکان طراحی وب سایت با قیمت کمتر از 40.000.000 تومان وجود ندارد ؟

در پاسخ باید گفت می توان باز هم با کاهش برخی از امکانات، مقداری از این مبلغ را نیز کاهش داد اما برخی از ویژگی های طراحی وب سایت در شرکت آوینا پرداز غیرقابل حذف می باشد.به عنوان مثال تمام وب سایت های طراحی شده حتما با استفاده از جدیدترین متُد طراحی سایت یعنی ASP.Net و تحت MVC طراحی می شوند.ضمنا رعایت اصول کدنویسی صحیح، پشتیبانی رایگان یکساله و همچنین سازگاری با موبایل و تبلت از جمله امکاناتی است که برای طراحی تمام وب سایت های آوینا پرداز، لازم الاجراست و امکان حذف آنها وجود ندارد.


امکانات اصلی وب سایت های شرکتی :


صفحه تماس باما مدیریت گالری تصاویر پشتیبانی رایگان یکساله
فرم تماس با ما(ارسال به ایمیل) تعیین چندین کاربر برای مدیریت وب سایت طراحی سایت به صورت دو یا چند زبانه
صفحه درباره ما تعییین سطح دسترسی برای کاربران مختلف پرسش و پاسخ کاربران در وب سایت
ساخت و ویرایش صفحه خدمات(نامحدود) مدیریت اسلایدر و محتوای تمام صفحات اصلی سایت مدیریت سوالات متداول
ساخت و ویرایش صفحه مقالات(نامحدود) مشخص نمون محل شرکت در google map لینک گالری ویدئو با صفحه آپارات
ساخت و ویرایش صفحه اخبار(نامحدود) تعریف ایمیل رایگان (تا30 عدد) SSL اختصاصی
تعریف منو و زیر منو (نامحدود) ثبت نام در سایت و صفحه ورود اعضا بهینه سازی سرعت لود سایت
سازگاری کامل با موبایل و تبلت
 (Full Responsive)
فضای هاست VPS رایگان یکساله ( فضای نامحدود – ترافیک نامحدود) سئو On-Page
برنامه نویسی با استفاده از فریم ورک ASP.NET و تحت الگوی MVC آخرین ورژن بانک اطلاعاتی SQL چت آنلاین

طراحی وب سایت های شرکتی یا اصطلاحا Presentation طیف گسترده ای از مشاغل را پوشش می دهند ، انواع شرکت ها و سازمان ها ، پزشکان ، کلینیک ها ، وکلا و .. در این رده قرار می گیرند.علامت  به معنی این است که امکان و ویژگی مورد نظر به صورت پیش فرض و در تمامی این وب سایت های شرکتی وجود دارد و علامت  به این معنی است که ویژگی مورد نظر را می توان به درخواست مشتری با افزودن مقدار مشخصی به قیمت نهایی طراحی سایت اضافه نمود. نکته حائز اهمیت این است که در جدول بالا تنها برخی از ویژگی ها و امکانات پر طرفدار ذکر شده است.در حقیقت برای اضافه کردن ویژگی اختصاصی که در نظر دارید و یا هر امکان دیگری که در این لیست وجود ندارد هیچ محدودیتی برای برنامه نویسان و طراحان شرکت آوینا وجود نداشته و دانش و تجربه تیم های مختلف در این شرکت امکان طراحی و اجرای پیچیده ترین فرایندها برای وب سایت را فراهم کرده است.


2- وب سایت های فروشگاهی E-Commerce:

طراحی سایت فروشگاهی متفاوت از وب سایت های شرکتی است.بدلیل پیچیدگی های زیادِ طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و زمان بیشتری که نیاز دارند کمی گران تر از طراحی وب سایت شرکتی خواهند بود.

قیمت طراحی سایت های فروشگاهی براساس ویژگی ها به 3 بخش تقسیم می گردد:

· قیمت طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی پایه (Basic)

· قیمت طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی پیشرفته (Advanced)

· قیمت طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای (Pro)قیمت طراحی سایت فروشگاهی پایه و پیشرفته

قیمت طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین (پایه)بین 55.000.000 تا 65.000.000 تومان و قیمت طراحی وب سایت فروشگاهی (پیشرفته) بین 70.000.000 تا 85.000.000 تومانالبته اگر بخواهیم دقیق تر قیمت و تعرفه طراحی سایت های فروشگاهی را بررسی کنیم باید بگوییم با توجه به اینکه هیچ محدودیتی در اضافه نمودن ویژگی و امکانات  جدید به این وب سایت ها وجود ندارد قیمت نهایی نیز محدودیت خاصی نداشته و ممکن است براساس نیازهای مشتریان و سازمان ها فراتر نیز برود.


امکانات وب سایت فروشگاهی پایه :

تمامی امکانات وب سایت های Presentation بعلاوه

·  تعریف محصولات به تعداد نامحدود و درج مشخصات

·  تعیین وضعیت محصول( بزودی - موجود است- موجود نیست و ... )

·  ثبت نظر کاربران به طور مجزا برای هر محصول و نمایش در سایت

·  وضعیت انبار محصول(موجود و ناموجود)

·  سبد خرید

·  اتصال به درگاه بانک جهت خرید اینترنتی

·  فیلتر نمودن محصولات بر اساس پارامترهای موجود - گروه محصولات، برند، رنج قیمت و...

·  تعیین چندین کاربر برای مدیریت وب سایت

· قابلیت تعریف پیشنهادات شگفت انگیز زماندار

و..


طراحی فروشگاه اینترنتی ( پیشرفته و حرفه ای)

همانطور که اشاره شد با توجه به متدهای برنامه نویسی و طراحی سایت حرفه ای با استفاده از ASP.net و ویژگی های MVC می توان امکانات بیشماری را بنابه درخواست و نیاز مشتریان به وب سایت فروشگاهی اضافه نمود.که به این وب سایت ها فروشگاه اینترنتی پیشرفته گفته می شود.


برخی از امکانات اختصاصی که ممکن باعث افزایش قیمت نهایی طراحی فروشگاه آنلاین شود به شرح زیر است :

·  مقایسه پیشرفته چندین کالا (محصول) بر اساس پارامترهای مختلف

·  جستجوی پیشرفته در میان محصولات با قابلبت AutoComplete

·  طراحی نمودارهای آماری مختلف مانند تغییر قیمت محصولات در بازه های زمانی مختلف

·  محاسبه تخفیف برای مشتریان ویژه بصورت خودکار

·  محاسبه و نمایش چندین نوع قیمت و اطلاعات محصول به مشتریان ، همکاران یا فروشندگان

· قابلیت تعریف و شخصی سازی کدهای تخفیف برای کاربران یا کدهای تخفیف عمومی

· قابلیت تعیین چند قیمت برای محصولات براساس رنگ ، گارانتی و ..

· قابلیت طراحی فروشگاه به صورت مارکت پلِیس با چندین فروشنده

و..


هزینه طراحی سایت دو یا چند زبانه :

طراحی سایت دو زبانه یا چند زبانه هزینه کمی بیشتری برای شما خواهد داشت. به این دلیل که لازم است قالب یا Layout وب سایت برای زبان های دیگر مجدد طراحی گردد. حال اگر زبان دوم مورد نظر یک زبانی باشد که برخلاف زبان فارسی از چپ به راست نوشته می شود لازم است تمام Layout سایت مجددا به صورت چپ چین طراحی شود. معمولا پس از این مرحله برای زبان های سوم و چهارم و .. هزینه کمتری لازم است پرداخت کنید.

اگر زبان دوم چپ به راست باشد مانند زبان انگلیسی، هزینه طراحی زبان دوم حداکثر 30 تا 40 درصد قیمت نهایی سایت فارسی درنظر گرفته می شود. اما اگر زبان دوم هم مثل فارسی، راست به چپ باشد مانند زبان عربی هزینه کمتری در حدود 20 تا 25 درصد مبلغ نهایی قرارداد را لازم است برای آن پرداخت کنید. برای اضافه کردن زبان های سوم و چهارم و.. نیز هزینه ها کمتر خواهد شد.


لازم به ذکر است تعرفه خاصی برای طراحی سایت چند زبانه وجود ندارد و در اکثر مواقع به دلیل ساده بودن پروژه و تعداد کم صفحات، مبالغ بسیار کمتر از چیزی که در بالا ذکر شد جهت طراحی زبان های دوم و سوم و.. از کارفرما دریافت می گردد. بهتر است در این مورد حتما با کارشناسان ما مشاوره نمایید.


در نهایت باید گفت قیمت و تعرفه طراحی سایت بستگی به نیازها و درخواست صاحبان وب سایت دارد.البته در این بین مشاوران حرفه ای آوینا پرداز نیز بر اساس تجربیات و دانش خود نظرات و راه کارهای مفیدی که به توسعه فروشگاه آنلاین کمک نماید را به اطلاع مشتریان خواهند رساند تا با دیدی باز نسبت به طراحی وب سایت مورد نظر خود اقدام نمایند.

نکته آخر اینکه طراحی وب سایت چیزی بیش از یک ظاهر زیبا و پر زرق و برق است ( هرچند که ظاهر وب سایت تاثیر بسزایی در موفقیت آن خواهد داشت) اما بخش مهمی از برنامه های تحت وب را هسته (Core)آن تشکیل می دهد.جایی که تمام اتفاقات اصلی و پشت صحنه وب سایت در آن انجام می شود.اگر هسته وب سایت به درستی و همگام با علم روز طراحی شود ، می توان طرح ظاهری را هر زمانی تعویض و زیباتر نمود.اما در صورتی که پشت صحنه وب سایت به درستی و برپایه اصول، طرح ریزی نشود، ظاهر وب سایت نیز کمک چندانی به موفقیت آن نخواهد نمود

درصورتی که قصد دارید کسب کار و حرفه خود را متحول نمایید نگران قیمت طراحی وب سایت خود نباشید چراکه یک وب سایت حرفه ای بسیار بیش از هزینه ای که برای آن می کنید برای شما درآمد ایجاد خواهد کرد و برعکس یک وب سایت غیرحرفه ای ، شما و شرکت شما را نیز غیر حرفه ای جلوه خواهد داد و هیچگاه انتظارات شما و مشتریانتان را برآورده نخواهدنمود.قیمت طراحی سایت شرکتی چقدر است ؟

سایت هایی که ما طراحی می کنیم کاملا اختصاصی است و به دلیل مشکلات فراوانی که سایت های قالب آماده مانند وردپرس و جوملا و.. برای مشتریان بوجود می آورند طراحی این سایت ها را کاملا از برنامه کاری خود حذف کرده ایم. هزینه طراحی سایت شرکتی اختصاصی به همراه یکسال پشتیبانی و فضای هاست(ترافیک نامحدود) از 25 میلیون تومان شروع می شود.

طراحی سایت شرکتی چقدر طول می کشد؟

طراحی یک سایت شرکتی اختصاصی حرفه ای بین 30 تا 45 روز زمان لازم دارد.


هزینه طراحی فروشگاه آنلاین چقدر است ؟

فروشگاه های آنلاین به دلیل گستردگی امکاناتی که می توانیم به آنها اضافه کنیم بازه قیمتی گسترده تری دارند.هیچ سقف خاصی برای امکانات قابل ارائه در سایت های فروشگاهی وجود ندارد. اما یک سایت فروشگاهی به طور معمول ( صفحه محصولات،وبلاگ،سبد خرید،اتصال به درگاه بانکی،سیستم ثبت نام،پنل کاربری و.. ) و هزینه آن از 45 میلیون تومان شروع می شود.


هزینه طراحی سایت چگونه محاسبه می شود؟

به دلیل اینکه تمام وب سایت در شرکت ما به صورت اختصاصی و با امکانات مورد نظر مشتریان طراحی می شود هزینه های دقیق در جلسات حضوری یا مکالمات تلفنی و پس از مشخص شدن امکانات مورد نظر مشتریان و براساس تعداد برنامه نویس مورد نیاز ، زمانی که نیاز دارد و میزان پیچیدگی پروژه تعیین می گردد


چرا سایت های ASP.NET اختصاصی گران تر از سایت های WordPress است ؟

طراحی و ساخت سایت های ASP.NET نیاز به برنامه نویس و متخصصان حرفه ای دارد. سایت های WordPress از یک سری قالب ها و سیستم مدیریت محتوای آماده استفاده می کنند که نیاز به برنامه نویسی ندارند و کاملا رایگان در دسترس همه قرار دارد.این سایت ها به هیچ وجه برای یک کسب و کار خاص اختصاصی سازی نشده اند(البته یه غیر ظاهر یا همان UI سایت) بنابراین هزینه و زمان بسیار ناچیزی برای طراحی لازم دارند که البته مشکلات فراوانی هم در آینده برای صاحبان سایت ایجاد می کنند که بهتر است حتما قبل از اقدام به طراحی این سایت ها با چند شخص یا شرکت که قبلا از این سایت ها استفاده کرده اند صحبت کرده و با مشکلات بسیار زیاد آنها آشنا شوید.


شرکت طراحی سایت آوینا پرداز با در نظر گرفتن شرایط پرداخت متنوع ، پشتیبانی گسترده ، تعرفه های طراحی سایت متعادل ومناسب شما را تا رسیدن به موفقیت راهنمایی خواهد نمود.با مشاوران طراحی سایت ما تماس بگیرید.
تاریخچه طراحی سایت
تاریخچه طراحی سایت
مراحل طراحی سایت
مراحل طراحی سایت
طراحی سایت با استفاده از هوش مصنوعی
طراحی سایت با استفاده از هوش مصنوعی
مشکلات مربوط به طراحی سایت با استفاده از فلش
مشکلات مربوط به طراحی سایت با استفاده از فلش
نظرات کاربران

 بابک نیک

با سلام، آیا امکان این هست که سایت حرفه ای فروشگاهی در ایران طراحی و ساخته بشه واسه استفاده در کشور هایی نظیر کانادا و آمریکا ؟ ممنون.

کارشناس آوینا پردازکارشناس آوینا پرداز :

با سلام و احترام. بله این امکان از نظر تکنولوژیکی کاملا وجود دارد و شرکت آوینا پرداز نیز تجربه های زیادی در زمینه طراحی وب سایت های فروشگاهی برای خارج ایران داشته است. ضمن اینکه هزینه های طراحی سایت در ایران به طور متوسط بسیار کمتر از هزینه های طراحی در کشورهای اروپایی و آمریکایی است. ;

 کیوان خسروی

با سلام. آیا امکان اضافه کردن قابلیتی به وب سایت وجود داره که توی هیچ کدام از پلن های شما وجود نداشته باشه؟

کارشناس آوینا پردازکارشناس آوینا پرداز :

با سلام و احترام. بله.امکاناتی که در پلن های پایه ، پیشرفته و حرفه ای ذکر شده امکانات کلی هستند که در وب سایت های شرکتی یا فروشگاهی وجود دارند. به دلیل اینکه تمام وب سایت های که توسط شرکت آوینا پرداز طراحی می شوند کاملا اختصاصی هستند شما هر قابلیت و امکان دیگه رو می تونین به وب سایتتون اضافه کنین. در این مورد بهتره با کارشناسان ما صحبت کنین. ;

 سعید احمدنیا

سلام و تشکر بابت مطلب مفیدی که در سایتتون قرار دادین. سوال من این هست که آیا از بین پلن های مختلف طراحی سایت فروشگاهی امکان این وجود داره که بعضی امکانات حذف یا اضافه بشود؟ مثلا ما نیاز به یک یا دو امکان از پلن پیشرفته داریم آیا باید حتما باید پلن پیشرفته سایت فروشگاهی شما رو خریداری کنیم ؟ ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

کارشناس آوینا پردازکارشناس آوینا پرداز :

با سلام و احترام. هریک از پلن ها یک سری امکانات اختصاصی دارند که کاملا قابل تغییر و شخصی سازی هستند.برای موردی که شما فرمودین میتونین پلن پایه ما رو انتخاب کنین و چند امکان و قابلیت اضافه ای که مد نظرتون هست رو از پلن های دیگه به اون اضافه کنین. در این موارد هزینه نهایی طراحی سایت به این شکل محاسبه می شود : هزینه پلن پایه + هزینه امکانات اضافی مورد درخواست موجود در پلن های دیگر. ;

 سهند

یک جایی توی متن نوشتین دیزاین و طراحی ظاهری تاثیر زیادی روی قیمت ندارد به نظر من این بخش از متن درست نیست.

کارشناس آوینا پردازکارشناس آوینا پرداز :

با سلام و احترام. واقعیت این هست که هزینه اصلی یک وب سایت مربوط میشه به امکانات و درست کار کردن اون قابلیت ها .ظاهر یک وب سایت شامل یک سری کدهای HTML و CSS میشه و از اونجایی که برنامه نویسی UI یا ظاهر سایت به صورت کلی هزینه کمتری نسبت به برنامه نویسی Back-end دارد قطعا تاثیر کمتری روی هزینه نهایی خواهد داشت. مگر در مواردب که دیزاین وب سایت بسیار پیچیده تر و خاص تر وب سایت های معمول باشد. ;

 محمد اعلایی

سلام. بعد از مطالعه مطالب شما تصمیم گرفتم که طراحی وب سایت شرکت خود را به مجموعه شما بسپارم. اما موضوعی که ذهن بنده رو مشغول کرده است این است که هزینه پشتیبانی وب سایت و زمان و کیفیت خدماتی که سالهای بعد ارائه می دهید به چه صورت می باشد؟

کارشناس آوینا پردازکارشناس آوینا پرداز :

با سلام و احترام. بسیار از لطف و اعتماد شما ممنونیم.در مورد پشتیبانی و خدمات توسعه که ممکن هست در طی سالیان بعد بهشون نیاز پیدا کنین باید عرض کنم که همونطور که در این مقاله هم ذکر شده بهترین راه برای شما پرس و جو از مشتریان قبلی و قدیمی شرکت آوینا پرداز هست. شرکت هایی هستند که سالیان متمادی ما افتخار همکاری با اون ها رو داریم که میان اون ها مجموعه هایی هستند که در گذشته با شرکت طراحی وب سایت دیگری همکاری میکردن.استفاده از تجربیات این عزیزان میتونه کمک بسیار زیادی به شما بکنه.هم در مورد کیفیت خدمات و هم هزینه ها ما همواره وجدان کاری رو مد نظر خودمون قرار دادیم و رضایت بالای مشتریان ما در این سالها میتونه گواه خوبی برای این موضوع باشه. ;

 شیما دانشی

من بعد از خوندن مطالب شما تازه فهمیدم چرا انقدر قیمت ها فرق میکنه. ممنون از مقاله خوبتون

 علیرضا فرخنده

مرسی از مطالب مفید و جامعی که در اختیار مردم می گذارین. می خواستم بپرسم چرا انقدر محدوده قیمت های طراحی سایت وسیع و زیاده ؟ قیمت هایی که شرکت ها برای یک سایت اعلام میکنن از چند میلیون تا چند صد میلیون تومنه که خیلی اختلافه!!! آیا تعرفه خاصی برای طراحی وب سایت ها وجود نداره واقعا که هرکی یه قیمتی میده به آدم ؟

کارشناس آوینا پردازکارشناس آوینا پرداز :

با سلام و سپاس از شما. متاسفانه هیچ تعرفه مشخص و رسمی برای طراحی وب سایت وجود نداره. دلیل این موضوع گسترده بودن روش ها و متدهایی هست که میشه باهاشون وب سایت طراحی کرد.البته خدماتی مثل پشتیبانی و همچنین مسائل سخت افزاری مثل نوع هاستینگ هم توی قیمت ها تاثیر گذاره. این موضوع باعث شده در کمال تاسف برخی از شرکت ها از عدم آگاهی مشتریان خودشون سو استفاده کنن و قیمت های خیلی بالایی برای رو برای طراحی یک سایت معمولی و حتی بی کیفیت دریافت کنن.پیشنهاد میکنم مقداری اطلاعاتتون رو بالا ببرین ، همچنین میتونین با مشاوران ما تماس بگیرین تا راهنمایی های لازم برای انتخاب بهتر به شما داده بشه. ;

 علی یونسی

سلام و درود یک سوالی برای من پیش اومده اون هم اینه که آیا طراحی سایت وردپرس اختصاصی هم داریم ؟ چون یکی از شرکت هایی که باهاشون برای طراحی وب سایتمون صحبت کردم به من گفتن که از وردپرس استفاده می کنن اما اختصاصی کد نویسی میشه و هزینه طراحی سایتشون خیلی بالا بود.

کارشناس آوینا پردازکارشناس آوینا پرداز :

سلام و وقت بخیر. پاسخ سوال شما مقداری پیچیده هست، به صورت کلی امکان اختصاصی کردن سایت های WordPress اون هم به صورت خیلی محدود وجود داره اما در صورتی که یک تیم برنامه نویسی داخل خود مجموعه شما این کار رو انجام بده. اکثر شرکت هایی که اعلام میکنن وردپرس اختصاصی به شما تحویل میدن در حقیقت اهداف تبلیغاتی دارن و چنین چیزی تقریبا وجود نداره. ;

 کامران اکبری

سلام یه سوالی داشتم. یه شرکتی الان حدود 2 سال هست که سایت ما رو طراحی کرده اما در مورد پشتیبانی خیلی مشکل داریم و کارهایی که میخوایم انجام بشه توی وب سایت یا هزینه خیلی بالایی از ما میخوان هم اینکه زمان خیلی زیادی برای یک کار ساده ازمون گرفته میشه. چیکار باید بکنیم به نظر شما ؟

کارشناس آوینا پردازکارشناس آوینا پرداز :

همونطور که توی این مقاله هم عنوان شده، پشتیبانی وب سایت یکی از مهمترین مسائلی هست که شرکت های طراحی سایت باید در نظر بگیرن.اگر از طریق مکالمه و صحبت با شرکت طراحتنون امکان برطرف شدن این مشکلات وجود نداره. بهتر هست که به فکر تغییر شرکت طراحی سایتتون باشین. اما حتما قبلش در مورد کیفیت خدمات پشتیبانی از مشتریان قبلی شرکتی که انتخاب کردین استعلام های لازم رو دریافت کنین.;

 مصطفی هدایتی

سلام ممنون از مطالب بسیار خوبتون بسیار بدردبخور و مفید بود.

 شهرام منتظری

سلام برای طراحی یک سایت شرکتی با همان امکانات اصلی لطقا به من قیمت بدهید باسپاس

کارشناس آوینا پردازکارشناس آوینا پرداز :

برای اطلاع از قیمت ها لطفا به شماره واتسپ شرکت پیام خود ارسال فرمایید.;
اگر اطلاعات یا دیدگاهی در مورد مطالب این صفحه دارید، لطفا با ما و کاربران دیگر به اشتراک بگذارید

captcha